IV liga. Wyjazdowa wygrana Energii Kozienice. Porażka LKS Promna

Piłkarze Energii wygrali na wyjeździe Sylwester Szymczak
W sobotę przed południem rozegranych został część spotkań trzeciej kolejki czwartej ligi mazowieckiej. Cieszy komplet punktów piłkarzy Energii Kozienice.

Sparta Jazgarzew - Energia Kozienice 1:2 (1:1)
Bramki: Keller 45 - Lament 36, Osiak 66
Energia: Baranowski - Wójcik (86 Sekuła), Wasilewski (86 Łukaszuk), Ciupiński (75 Sobolewski), Kołodziejczyk, Szary (71 Szary), Lament, Osiak (86 Piasek), Grot, Kędra, Bogacz (71 Książek)
Dla kozienickiego zespołu to już drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo. Przed przerwą brakowało trochę dokładności, bo oddaliśmy cztery groźne strzały. W 45 minucie gospodarze oddali pierwszy strzał na naszą bramkę i doprowadzili do wyrównania - relacjonuje Grzegorz Seremak, trener Energii Kozienice.
W 66 minucie po ładnej akcji i podaniu Kołodziejczyka, Patryk Osiak ładnym strzałem dał kozieniczanom komplet punktów.

Mazur Karczew - LKS Promna 2:1 (1:0)
Bramki: Raszka 16, 79 - Pryciak 84
Promna: Prasek - Badzik, Dąbrowski, Gromski, Dubina, Pryciak, Bykowski, Trzaska, Kacperkiewicz, Gil, Oparcik
Piłkarze z Promnej pojechali na trudny teren do Karczewa, zaprezentowali się nieźle, ale marne to pocieszenie, skoro wraca się bez punktów. Zespół nadal ma spore problemy, a kadra składa się z 12-13 zawodników.