Piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Piotr Nowosielski
Piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Piotr Nowosielski Sylwester Szymczak
W niedzielnym pojedynku czwartej ligi, Zamłynie Radom rozgromiło Hutnika Huta Czechy.

Zamłynie ZA Kombud S.A Radom - Hutnik Huta Czechy 7:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Mateusz Kubica 6, 2:0 Piotr Nowosielski 13, 3:0 Kubica 43, 4:0 Patryk Szubiński 55, 5:0 Kubica 62 z karnego, 6:0 Piotr Pacyna 69; 7:0 Kubica 71

Zamłynie: Prasek (85 Kołodziejski) - Szary, Moskwa, Nowocień, Nowosielski, Kubica, Bawor (83 Popiel), Grygiel (67 Pacyna), Zaręba (73 Stańczyk), Oparcik (62 Kozłowski), Szubiński.

Od początku Zamłynie rozgrywało bardzo dobre spotkanie. Ozdobą pierwszej połowy był niewątpliwie gol zdobyty przez Piotra Nowosielskiego, który w 13 minucie precyzyjnie w samo okienko uderzył z rzutu wolnego. Zamłynie do przerwy prowadziło 3:0, a mogło znacznie wyżej. Po przerwie Patryk Szubiński szybko dołozył kolejne trafienie i gościom odechciało się grać.
W 90 minucie Patryk Szubiński zobaczył drugą żółtą kartę i gospodarze kończyli mecz w osłabieniu.