Jadar Radom przegrał z Jastrzębskim Węglem

Redakcja
Sirianis Hernandez w meczu przeciwko Jastrzębskiemu Węglowi zagrał jako libero
Sirianis Hernandez w meczu przeciwko Jastrzębskiemu Węglowi zagrał jako libero T. Klocek
W meczu 11. kolejki PlusLigi siatkarze Jadaru Radom przegrali 0:3 z Jastrzębskim Węglem.

Po gładko przegranej pierwszej odsłonie, w kolejnych dwóch radomainie toczyli wyrównana walkę. W drugim secie przez długi czas prowadzili, by przegrać w końcówce. Trzecia partia zakończyła się na przewagi blokiem na Wojciechu Żalińskim.
Radomianie zagrali w zmienionym składzie. W ataku zamiast Roberta Prygla grał Grzegorz Szumielwicz, a jako libero Sirianis Hernandez. Dotychczasowy "etatowy" libero, Adrian Stańczak pojawił sie na boisku w końcówce trzeciego seta... w polu zagrywki.

Jastrzębski Węgiel - Jadar Radom 3:0 (25:19, 25:23, 28:26).