Jakub Ojrzyński z Radomiaka Radom zagrał w meczu reprezentacji Polski do lat 20 z Rumunią. Bronił przez 45 minut

Damian Wiśniewski
Jakub Ojrzyński zagrał w młodzieżowej reprezentacji Polski
Jakub Ojrzyński zagrał w młodzieżowej reprezentacji Polski Łączy nas piłka
Jakub Ojrzyński, bramkarz występującego w PKO BP Ekstraklasie Radomiaka Radom, zagrał w meczu reprezentacji Polski do lat 20. Na boisku przebywał przez 45 minut, a jego drużyna przegrała 0:2.

Jakub Ojrzyński z Radomiaka zagrał w meczu reprezentacji Polski

Polacy zagrali z Rumunami w czwartym starciu towarzyskiego turnieju Elite League. Do przerwy biało-czerwoni przegrywali 0:1, a gola strzelił Ianis Stoica. W drugiej połowie wynik na 2:0 podwyższył Gabriel Buta.

Jakub Ojrzyński z Radomiaka Radom pojawił się na boisku od 46. minuty i wszedł na nie w miejsce Mikołaja Biegańskiego z Wisły Kraków.

Ojrzyński został wypożyczony do Radomiaka przed rozpoczęciem sezonu 2022/2023 z angielskiego Liverpool FC. W barwach radomskiego zespołu zagrał w dwóch meczach Fortuna Pucharu Polski i jednym spotkaniu PKO BP Ekstraklasy.