Jakub Płachta powołany do kadry narodowej w kick boxingu (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Jakub Płachta, zawodnik pionkowskiego klubu Centrum Tang Soo Doo został powołany do kadry narodowej kickboxingu light contact juniorów.Utalentowany zawodnik na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. 16 - latek wywalczył niedawno srebrny medal w Pucharze Świata Kickboxingu „Irish Open” w walkach light contact kadetów starszych +69kg. Na swoim koncie ma również tytuł mistrza Polski Juniorów w walkach light contact -84kg., a także wicemistrza Polski Juniorów w walkach pointfigting -84kg. Niedawno wywalczył również puchar wójta gminy Pionki w kategorii open  Grand Champion. ZOBACZ KOLEJNE ZDJĘCIA JAKUBA PŁACHTY =====>>>>
Jakub Płachta, zawodnik pionkowskiego klubu Centrum Tang Soo Doo został powołany do kadry narodowej kickboxingu light contact juniorów.Utalentowany zawodnik na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. 16 - latek wywalczył niedawno srebrny medal w Pucharze Świata Kickboxingu „Irish Open” w walkach light contact kadetów starszych +69kg. Na swoim koncie ma również tytuł mistrza Polski Juniorów w walkach light contact -84kg., a także wicemistrza Polski Juniorów w walkach pointfigting -84kg. Niedawno wywalczył również puchar wójta gminy Pionki w kategorii open Grand Champion. ZOBACZ KOLEJNE ZDJĘCIA JAKUBA PŁACHTY =====>>>>archiwum prywatne