Kartingowy Puchar Easykart finiszował w Radomiu

/sid/
Filip Wójcik z Automobilklubu Radomskiego (z numerem 32) zajął 8. miejsce w ostatniej rundzie Pucharu Easykart, którą rozegrano na torze w Radomiu. J. Stobiecki
Filip Wójcik z Automobilklubu Radomskiego zajął 8. miejsce w ostatniej rundzie kartingowego pucharu Easykart, rozegranego na torze w Radomiu.

Uczestnicy pucharu Easykart zakończyli zmagania, rozgrywając w czasie weekendu zawody VII i VIII rundy na torze Automobilklubu Radomskiego. W zawodach wystartowało dwóch zawodników radomskiego klubu. W najliczniej obsadzonej kategorii E60, gdzie startują namłodsi zawodnicy, Filip Wójcik zajął 10. miejsce w VII rundzie i 8. miejsce w VIII rundzie pucharu. W obu zwyciężył Paweł Malczak z Pioniera Lublin. W klasyfikacji sezonu, w gronie 41 zawodników, Wójcik wywalczył 15. miejsce. Zwyciężył Toni Nowosad z Pioniera.

Drugi z radomian, Jakub Pietrzyk, wystartował w kategorii E100. Finiszował na 12. i 14.miejscu zajmując ostatecznie 18. miejsce w klasyfikacji generalnej. W obu rundach i klasyfikacji sezonu zwyciężył Michał Grzyb z Automobilklubu Wielkopolskiego.