Klasa A, grupa 1: Przerwany mecz w Jastrzębiu

/sid/
Łukasz Ławrecki zdobył dla Zamłynia Radom w meczu z MKS Kozienice trzy bramki. Jego drużyna wygrała 11:0. J. Stobiecki
Mecz pomiędzy KS Jastrząb a Gryfem Policzna został przerwany w 30. minucie, przy stanie 1:1.

Powodem było wtargnięcie kibica na boisko. Mimo, że nieodpowiedzialnego widza szybko usunięto z murawy, to zawodnicy gości, w obawie o własne bezpieczeństwo odmówili dalszej gry. Sprawą zajmie się Wydział Wychowania i Dyscypliny radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Zorza Kowala - Radomiak II Radom 4:1 (0:0), Rychlicki 51, Bator 64, Fryszkowski 70, Pyrgiel 87 - Marczak 78.

Zamłynie ZA Kombud SA Radom - MKS Kozienice 11:0 (5:0), Kiliański (4 bramki) Ławrecki (3), Kaleta (2), Chudziński, Kośmiński (po 1).

Centrum Godów Radom - Megawat Świerże Górne 3:1 (3:1), R. Rogala 15, 41, Chodyra 25 dla Centrum.

Energia II Kozienice - KP Stanisławice 1:2 (1:1), Krześniak 10 - Kowalik 25, Olczak 60.

LZS Magnuszew - Iskra Gózd 3:1 (1:1), Leszczyński 35, Talaga 65, Główka 70 dla Magnuszewa.

KS Maków - KS Chomentów 2:1 (1:1), Socha 24 z karnego, 72 - Nowak 10.

Hubal Chlewiska - Akcja Jastrzębia 1:0 (1:0), M. Ogar 15.

KS Jastrząb - Gryf Policzna mecz przerwany przy stanie 1:1.

Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"