Klasa A, grupa 2: Pechowe zakończenie rundy dla Karola Kurzepy

/sid/
Konrad Chodyra (przy piłce) zdobył dla Centrum Radom w meczu przeciwko LZS Zalesiece 7 bramek J. Stobiecki
Mecz z rezerwami Mazowsza Grójec miał być pożegnalnym meczem Karola Kurzepy z GKS Chynów.

Po zderzeniu z bramkarzem zespołu z Grójca, piłkarz doznał skomplikowanego zmagania kości strzałkowej i piszczelowej. Mecz pomiędzy Strażakiem Wielogóra, a Sokołem Przytyk zakończył się natomiast skandalem. Sokół prowadził 3:0. Marek Zakrzewski ze Strażaka, po tym jak ukarany został w 43. minucie drugą żółtą kartką, zaatakował arbitra. Sędzia przerwał spotkanie.

KS Magnuszew - Orzeł Gielniów 1:6 (1:3), Domaradzki (1 bramka) - Natorski (2 bramki), Stępień, Sapieja, Jesionek, Zych (po 1).

KS Stara Błotnica - LKS Jedlińsk 1:3 (0:1), Barszcz 90 - Janiszewski 32, Okruta 49, Kaczor 62.

Mogielanka Mogielnica - Sadownik II Błędów 3:0 (1:0), Szumpur (2), Pawłowski

Centrum Radom - LZS Zalesice 17:1 (10:0), Chodyra (7 bramek), Zarębski (5), Molga (2), R. Grylak, Krzosek 1, M. Górnik (po 1) - Trzosek (1 bramka)

Wulkan Windoor II Zakrzew - Pilica Nowe Miasto 1:2 (1:2), Starzyński 35 z karnego dla Wulkana II.

Kraska Jasieniec - Tęcza Augustów 4:4 (2:2), Dąbrowski 1, samobójcza 38, Malinowski 84, Sarniak 88 - Opaliński 6, 48, A. Modliński 3, Kośla 60.

Mazowsze II Grójec - GKS Chynów 4:0 (2:0), Czacharowski, Ścisłowski, Książkiewicz, Dering (po 1 bramce).

Strażak Wielogóra - Sokół Przytyk mecz przerwany w 43. minucie przy stanie 0:3.

Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"