Klasa A grupa 2. Ruszył nowy sezon. Wyniki pierwszej kolejki

SzS
Piłkarze Ruszcovii przygotowują się do pierwszego meczu
Piłkarze Ruszcovii przygotowują się do pierwszego meczu archiwum Ruszcovii
W sobotę i niedzielę 17 i 18 sierpnia rozegrana została pierwsza kolejka w Nice Sport 2 Klasie A. Wyniki meczów uzupełniamy na bieżąco.

Pineks Klasa A, grupa 2.

KS Błotnica - Mogielanka 1:5 (1:4)
Bramki: Jaworski 2, Ostrowski 2, Bekas dla Mogilanki
Przed przerwą Mogielanka na 2:0 zdobyła gola w 25 minucie po rzucie karnym. Po tej sytuacji Błotnica grała w osłabieniu.
- Bardzo dobry poczatek w naszym wykonaniu. Mam nadzieję, że i koniec sezonu będzie równie obiecujący - powiedział nam Sylwester Sokół, trener Mogielanki.

SKS Potworów - Młodzik 18 Radom 4:1 (0:1),
Bramki: Mieszkowicz 2, J. Grzybowski, D. Lubecki
Gospodarze przy stanie 1:0 nie wykorzystali rzutu karnego. Filip Macierzyński przestrzelił.

Ruszcovia Borkowice - MKS Wyśmierzyce 8:0 (3:0)
Przemysław Pęzik 22', 85', Daniel Witczak 29', 35', 47', 81', Patryk Skalski 68', 84'.

Ruszcovia: Ciesielski - Gruszka (70' Krzepkowski), Płuciennik, Suder, A.Fidos, M.Fidos (60' Bielecki), Depo, Pęzik, Biernat (70' Wojtunik), Skalski, Witczak.

Blask Odrzywół - Orzeł Gielniów 1:1
Bramka dla Blasku: Łukasz Rychta.

Zodiak Sucha - Kraska Jasieniec 2:3
Bramki dla Zodiaka: Tomasz Jasiński, Bartłomiej Wielgus.

Sadownik Błędów - Chojniak Wieniawa 2:5

Wulkan Zakrzew - Powała Taczów 3:0 (1:0)
Paweł Miros, Patryk Głogowski, Patryk Brzeziński.