Klasa B, grupa 1: Awantura i przerwany mecz w Jedlance

/sid/
Petrus Radom musiał uznać wyższość LKS Pniewy, zespołu, który zwycięstwem nad radomianami zapewnił sobie awans do klasy A J. Stobiecki
Mecz pomiędzy Orłem Jedlanka, a LKS Potworów został przerwany w 86. minucie. Doszło do bijatyki pomiędzy kibicami, do której włączyli się także piłkarze z Potworowa. Jeden z nich mocno ucierpiał i został odwieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

LKS Pniewy - Petrus Radom 3:2 (0:1), Jeliński (2 bramki), Cholewa (1) - Tokarski, Piotrowski (po 1).

Iskra Zbrosza Duża - GPSZ Głuchów 3:2 (2:0), Sekuła 30, 40, Jakubowski 60 - Posłuszny 80, Lisicki 86.

GKS Belsk Duży - KS Lesznowola 3:1 (1:1), Błaźniak 25, Orzechowski 63, Smagowski 90+1 dla Belska.

GKS Stromiec - Cech Piekarzy Radom 3:1 (1:0), Podymniak 20, 75, 88 - Strzałkowski 65.

Sokół II Przytyk - GKS Klwów 6:1 (0:1), Bienias, Kułakowski (po 2 bramki), Szubiński, Prasek (po 1).

KS Promna - Belweder Mogielnica 4:1 (2:0), Pietras (2 bramki), Stolarski, Wiśniewski (po 1) dla Promnej.

Orzeł Jedlanka - LKS Potworów mecz przerwany przy stanie 6:2.

Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"