Klasa B, grupa 1: Cech Radom wygrywa 20:1 !!!

/sid/
Bramkarz Strażaka Wielogóra, Łukasz Wójcik (na zdjęciu w czasie interwencji) ostatnie dziesięć minut spotkania z Tęczą Augustów, kończącego sezon zagrał jako napastnik. J. Stobiecki
W ostatniej kolejce sezonu rekordowo wysokie zwycięstwo odniosła ekipa Cechu Radom pokonując 20:1 zdekompletowany KS Lesznowola.

Strażak THS.PL Wielogóra - Tęcza Augustów 2:0 (1:0), Kozicki 3, Grzyb 64.

LKS Promna - LKS Pniewy 5:3 (2:2), Podymniak 10, 26, 55, Górski 68 z karnego, Rosłoniec 85 - Rostkowski 1, Kostrzewa 45 z karnego, Durka 78.

Megawat Świerże Górne - Iskra Zbrosza Duża 4:0 (1:0), Wawer 38, Łukaszewicz 51, Wójcik 62, Traut 82.

Cech Radom - KS Lesznowola 20:1 (13:0), Piętocha 4, Mąkosa 3, Tuzimek, M. Sobania, Jaworski (po 2), Puszczyński, D. Sobania, Stefański, Rosiński, Strzałkowski, Górniak, Oko (po 1) - Rozmuszyński.

KS Janików Kozienice II - GKS Stromiec 13:2 (5:1).