Klasa B. ZDJĘCIA z meczu Zorzy Kowala z KS Maków

Sylwester Szymczak
Najniższa liga piłkarska w regionie radomskim też jest bardzo emocjonująca. W pojedynku klasy B Zorza Kowala przegrała 1:2 z KS Maków. Przed przerwą goście z Makowa objęli prowadzenie. Z rzutu karnego trafił Mateusz Kot. Po zmianie stron Zorza wzięła się za odrabianie strat, ale w 84 minucie Maków po kontrze podwyższył rezultat. W samej końcówce gospodarze zdobyli kontaktową bramkę i na wyrównanie zabrakło im czasu. ZOBACZ KOLEJNE ZDJĘCIA Z MECZU. KLIKNIJ NASTĘPNE =====>>>>Sylwester Szymczak

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?