Kolejne sparingi za nami. Jak wypadła Broń Radom i inni?

/W.Ł./
Wojciech Kupiec, obrońca Broni Radom.
Wojciech Kupiec, obrońca Broni Radom. Łukasz Wójcik
W kontrolnym meczu piłkarskim, Broń Radom pokonała 1:0 Granat w Skarżysku-Kamiennej. Grał też inne nasze drużyny, oto wyniki meczów.

Granat Skarżysko-Kamienna - Broń Radom 0:1 (0:1), Teboh 14.

Broń: Młodziński (60 Michałek) - Noheem, Czachór (60 Gorczyca), Kupiec (46 Wolski), Budziński (60 Czubaj), Doliński (46 Ziętek), Dziubiński (60 Pawelec), Kourou, Rdzanek - Uwadizu (60 Łyżwa), Teboh (46 Ciupiński).

Po wygranym sparingu z Granatem, Artur Kupiec, trener Broni nie podjął żadnych decyzji kadrowych. - Wszyscy zostają do soboty, do kolejnego meczu z Energią Kozienice Janików - mówi radomski szkoleniowiec.

Kilka dni wcześniej trener Kupiec zrezygnował z Kamila Lupy i Michała Protasewicza. Przeciwko Granatowi nie zagrali lekko kontuzjowani, Michał Marczak i Cezary Zieliński.

Polonia Iłża - Szydłowianka Szydłowiec 0:1 (0:1), Ł. Janik z rzutu karnego.

Polonia, 1 połowa: Molęda - Trojanowski, Jarząbek, Kobylarczyk, Jaworski, Cheda, Kłos, Jakóbiak, Markowski, Sawicki, Bednarek.
Polonia, 2 połowa: Kalus - Godzisz, Wiatrak, Kobylarczyk, Kaczmarczyk, Trojanowski, Rysiewski, Kopciał, Gut, Madej, Kacprzak.

Szydłowianka: Furman - Michał Wiatrak, Jakóbczyk, Kornacki, Łaciak, Okła, Gawor, P. Janik, Sala, Ł. Janik, Szyszka oraz Raciborski, Kilianek, Rafalski, R. Janik.

Jedyna bramka w tym meczu padła z rzutu karnego podyktowanego za zagranie piłki ręką przez obrońcę gospodarzy.

Ursus Warszawa - Pilica Białobrzegi 4:2 (1:1), Kacprzak i Wojtysiak dla Pilicy.

Pilica: Bolek (46 Pieniążek) - Wojtysiak (46 Mazur), Siara, Jasikowski (46 Wasilewski), Bogacki (61 Masłowski), Lejdyn, Krzyżański (46 Dąbrowski), Janowski, Kacprzak (46 Stępniewski) - testowany zawodnik, Gołębiewski.

Sadownik Błędów - Mazowsze Grójec 1:4 (1:2) , Kochański 3, Kołakowski 1 dla Mazowsza.

Mazowsze Grójec - Jandar Bodzechów 5:2 (3:1), Wojtulewicz 3, Sobczak i Zawadzki po 1 dla Mazowsza.
Z Mazowsza ubył bramkarz Mariusz Osiński, który wszystko wskazuje na to, że zagra trzecioligowym Ursusie Warszawa.

KS Warka - Korona Góra Kalwaria 1:1 (1:1), Wachowicz dla Warki.

Proch Pionki - Zwolenianka Zwoleń 0:0