Kolejne sukcesy tancerek Domu Kultury w Zwoleniu. Tym razem w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Kościanie

Patryk Samborski
Julia Baran i Wiktoria Szczepanik zajęły pierwsze miejsce w kategorii  "Inne formy tańca - Duety - Debiuty" (Seniorzy 16+).
Julia Baran i Wiktoria Szczepanik zajęły pierwsze miejsce w kategorii "Inne formy tańca - Duety - Debiuty" (Seniorzy 16+). DK Zwoleń
Kolejne sukcesy młodych tancerek z Domu Kultury w Zwoleniu. Tym razem wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego "Live Emotion Online Contest" w Kościanie, w którym zdobyły wiele nagród.

Łącznie 487 tancerzy oraz 221 prezentacji zobaczyli sędziowie i widzowie podczas turnieju tańca Live Emotion organizowanego przez Szkołę Tańca "Poezja" w Kościanie. Turniej miał eksperymentalną formę, bo odbywał się w sieci. Organizatorzy zdecydowali się na taką właśnie formułę, gdyż termin wydarzenia z powodu epidemii był przesuwany już dwa razy, a wytyczne sanitarne ponownie nie pozwalały na zorganizowanie wydarzenia na żywo.

Tancerze rywalizowali w następujących kategoriach: tańca nowoczesnego solo, w duetach, formacjach i miniformacjach; tańca współczesnego solo, w duetach, formacjach i miniformacjach, w innych formach tańca w formacjach i miniformacjach.

Pierwsze miejsce w kategorii "Inne formy tańca - Solo - Mistrzowie" (Juniorzy 12 - 15 lat) zdobyła Patrycja Rybak. W kategorii "Inne formy tańca - Solo - Debiuty" (Juniorzy 12 - 15 lat) zwyciężyła Wiktoria Grudzińska. Kategorię "Inne formy tańca - Solo - Debiuty" (dzieci 9 - 11 lat) tancerki Domu Kultury zdominowały zajmując wszystkie miejsca na podium: pierwsze miejsce - Lena Galbarczyk, drugie miejsce - Julia Winiarska, trzecie miejsce - Martyna Kaca.

W kategorii "Inne formy tańca - Duety - Debiuty" ( dzieci 9-11 lat) sukcesy osiągnęły: pierwsze miejsce - Martyna Kaca i Aleksandra Żak, drugie miejsce - Lena Galbarczyk i Julia Winiarska,

W kategorii "Inne formy tańca - Duety - Debiuty" (Seniorzy 16+) nagrody zdobyły: pierwsze miejsce - Julia Baran i Wiktoria Szczepanik, drugie miejsce Paulina Spytek i Lena Śmietanka.

Solistki i duety przygotowała Aneta Adamiec, Instruktorka Tańca Domu Kultury w Zwoleniu.