Komplet wyników IV ligi. Radomiak liderem!!! (Zobacz zdjęcia)

/WŁ/
Radość trenera Radomiaka Zbigniewa Wachowicza i jego podopiecznych trwała długo
Radość trenera Radomiaka Zbigniewa Wachowicza i jego podopiecznych trwała długo T. Klocek
Po bardzo dobrym meczu piłkarze Radomiaka 1910 SA udzieli surowej lekcji dotychczasowemu liderowi Piasecznu i zamienili się miejscami w tabeli.

Na kilka minut przed rozpoczęciem meczu Radomiaka z Piasecznem zabrakło w biletów w kasach. Zarząd klubu stanął na wysokości zadania i szybko przygotował następną partię. W sumie mecz obejrzało koło 3000 kibiców. To jak na czwartoligowe spotkanie znakomita frekwencja. - Kibice byli dziś podobnie zresztą jak na każdym innym meczu naszym dwunastym zawodnikiem i bardzo im dziękuję za wspaniały doping - mówi Mirosław Hernik, prezes Radomiaka 1910 SA.

Radomiak 1910 SA Radom - KS Piaseczno 3:0 (2:0),

Czpak 27, Oziewicz 45, Tarnowski 46.

Radomiak: Studziński - Szary, Bednarz, Sikorski, Boryczka - Kocon (69 Skorupski), Wlazło, Barzyński (87 Blank), Oziewicz (77 Lesisz) - Tarnowski, Czpak.

DO SZATNI

Od początku spotkania inicjatywę przejął Radomiak i tylko kwestią czasu było jak padnie bramka dla gospodarzy. W 27 min. po znakomitym podaniu Pawła Tarnowskiego do Cezarego Czpaka, ten drugi strzałem głową pokonał Wojciecha Cygana. W 45 min. kolejna asysta "popularnego" Tarana i sytuacji sam na sam Arkadiusz Oziewicz pokonał golkipera gości. Nokaut nastąpił tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie. Cezary Czpak zagrał do Pawła Tarnowskiego i futbolówka zatrzepotała w siatce Piaseczna. Końcowe minuty meczu do szał radości na trybunach i chóralne śpiewy "Mamy w Radomiu lidera".
Szydłowianka Szydłowiec - Sparta Jazgarzew 0:1 (0:0), Domański 86.

Szydłowianka: Jurczak - Kośmiński, Kowalczyk, Gogacz, Kobylarczyk - Kurbiel (85 Ogar), Bawor (72 Czubak), Różański, Gołębiowski (80 Kiraga) - Kiliański, Ciupiński.

Zwolenianka Zwoleń - KS Warka 5:0 (3:0), Sokół 12, Stypiński 33, 67, Potent 42, Seremak 77.

Zwolenianka: Drab - Marszałek, Molendowski, Brodecki (85 E. Kapusta), Sokół, Tkaczyk (72 Malinowski), Sztobryn (80 Ruszkowski), Stypiński, Potent (65 Kopeć), Czaplarski, Seremak.

Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk 1:4 (0:1), Tkaczyk 62 - Dukalski 14, Romański 55, Kołodziejski 59, Kakietak 89.

Pilica: Bolek - Mazur, Siara, Banachowicz, Jakóbiak - Ku-lej, Stępniewski, Kszczotek, Wojtysiak - Karolewski, Tkaczyk.

Mszczonowianka Mszczonów - Wulkan Zakrzew 0:0.

Wulkan: Borkowski - Kurowski, Izdebski, Jackowski, Siara - Turczyk, Senator, Ziółek, Kowalik (66 Stańczykowski) - Stępniewski, Skorupa.