Kontuzja Michała Ostrowskiego, siatkarza Cerrad Enea Czarnych Radom

Włodzimierz Łyżwa
Michał Ostrowski (numer dwa na koszulce).
Michał Ostrowski (numer dwa na koszulce). facebook cerrad enea czarni radom
Podczas meczu kontrolnego Skry Bełchatów z Cerrad Enea Czarnymi, kontuzji doznał Michał Ostrowski, środkowy bloku radomskiego zespołu. Na prośbę zawodnika do czasu pełnej diagnozy klub wstrzymuje się od oficjalnej informacji w sprawie stanu zdrowia.

Cerrad Enea Czarni Radom mają za sobą kolejny tydzień przygotowań, który zwieńczony został meczami sparingowymi. Tym razem zespół Jakuba Bednaruka zmierzył się dwukrotnie z PGE Skrą Bełchatów. Do pierwszego meczu w PlusLidze pozostało dwa tygodnie.

W pierwszym meczu piątkowym, w hali Energia w Bełchatowie padł remis 2:2. Kolejnego dnia rywalizacja przeniosła się do Publicznej Szkoły Podstawowej w Gomunicach. Skra wyraźnie wygrała drugi mecz sparingowy triumfując we wszystkich, czterech rozegranych setach. Niestety w drugim secie tego meczu kontuzji nabawił się kapitan Cerrad Enea Czarnych Radom Michał Ostrowski.

W poniedziałek 20 września, Cerrad Enea Czarni Radom rozpoczną przedostatni tydzień przygotowań do startu rozgrywek. 23 września siatkarze wyruszą do Suwałk, gdzie rozegrają dwa mecze kontrolne z miejscowym Ślepskiem Malow. Pojedynki zaplanowane zostały na piątek (24 września) oraz sobotę (25 września).

Później już liga i pierwszy mecz z w Radomiu z Projektem Warszawa. To spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę, 3 października o godzinie 20.30 w hali przy ulicy Narutowicza 9.

PGE Skra Bełchatów - Cerrad Enea Czarni Radom 2:2 (25:20, 26:28, 19:25, 25:19)
Cerrad Enea Czarni: Ostrowski, Kędzierski, Lemański, Berger, Faryna, Santana, Masłowski (libero) oraz Sadkowski, Rusin, Gąsior, Nowak.
[b]PGE Skra Bełchatów - Cerrad Enea Czarni Radom 4:0 (25:22, 25:21, 25:21, 25:17)

Cerrad Enea Czarni: Ostrowski, Kędzierski, Lemański, Berger, Faryna, Santana, Masłowski (libero) oraz Sadkowski, Nowak, Rusin, Gąsior.