Koszykówka. Sukcesy Sky Tattoo Basket Team na turnieju koszykówki 3x3 w Łodzi

Łukasz Kościelniak
Zespół Sky Tattoo Basket Team wygrał turniej koszykówki 3x3 w Łodzi w kategorii do lat 23. Facebook / Sky Tattoo Basket Team
Udane występy na turnieju koszykówki 3x3 w Łodzi zaliczyli zawodnicy Sky Tattoo Basket Team. Zawodnicy do lat 23 przywieźli złoty medal, a w kategorii Open nasz zespół odpadł w ćwierćfinale.

W kategorii U23 doszło do radomskiego finału, bowiem zespół Sky Tattoo Basket Team zmierzył się z KS Kottrans Radom. Górą byli ci pierwsi, którzy wygrali 22:11. Sky Tattoo grało w składzie: Maksymilian Czapla, Karol Nowakowski, Kamil Waniewski, Bartek Żuk.

Ten sam skład w niedzielę wystartował w kategorii Open zajął piąte miejsce. Radomianie w ćwierćfinale minimalnie przegrali z drugą drużyną Reprezentacji Polski 19:21.