Zamknij

Echo Dnia

Królewskie Źródła i Staw Górny w Pionkach atrakcjami dla turystów. Zobacz zdjęcia

Wielu turystów korzystając z długiego czerwcowego weekendu odwiedziło w sobotę Królewskie Źródła na terenie Nadleśnictwie Kozienice. Mimo zamknięcia

Janusz Petz

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/22] Następne

Królewskie Źródła i Staw Górny w Pionkach atrakcjami dla turystów. Zobacz zdjęcia

Wielu turystów korzystając z długiego czerwcowego weekendu odwiedziło w sobotę Królewskie Źródła na terenie Nadleśnictwie Kozienice. Mimo zamknięcia głównej drogi dojazdowej prowadzącej do rezerwatu i konieczności przebijania się objazdem, a także narażania swojego auta na urwanie koła po wyboistej drodze wiele osób zdecydowało się dojechać do rezerwatu.

Tym razem wysiłek opłacił się, bo na miejscu było znacznie mniej chętnych do biwakowania niż w czasach, gdy zamknięta była gastronomia i grill na leśnej polanie był jedną z niewielu możliwości biesiadowania w gronie przyjaciół. W sobotę nie było tłoku, można więc było spokojnie rozpalić swój grill, skorzystać z dostępnego ogniska, albo z punktu małej gastronomii. Przy okazji zajrzeliśmy też nad Staw Górny w Pionkach, gdzie po ostatnich inwestycjach w otoczeniu zbiornika można naprawdę miło spędzić wolny czas.

Zobacz kolejne zdjęcia >>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy