Filip Węglicki
Radomiak wygrał sparing z Szachtarem wynikiem 2:0.
Radomiak wygrał sparing z Szachtarem wynikiem 2:0. Marek Kwasowski
W sobotę w Legia Training Center w Książenicach Radomiak wygrał z Szachtarem w spotkaniu sparingowym. Zobaczcie poniżej najnowsze zdjęcia z meczu oraz filmowe kulisy przygotowane przez Radomiak TV.

Kulisy zwycięstwa Radomiaka z Szachtarem. Zobaczcie najciekawsze akcje meczu w obiektywie kamery

W sobotę w Legia Training Center w Książenicach Radomiak zmierzył się z tegorocznym uczestnikiem Ligi Mistrzów - Szachtarem Donieck. Zieloni wygrali wynikiem 2:0. Pierwszą bramkę w 51 minucie strzelił Cele. Wynik meczu ustalił Luis Machado strzelając gola w 90 minucie. Radomiak.TV przygotował kulisy spotkania. W galerii znajdziecie kolejną porcję zdjęć z meczu sparingowego.