Łatwe i wysokie zwycięstwo szczypiornistów Uniwersytetu Radom w meczu z ROKiS Radzymin

Michał Nowak
Po ośmiu spotkaniach radomianie mają na koncie komplet zwycięstw.
Po ośmiu spotkaniach radomianie mają na koncie komplet zwycięstw. Tadeusz Klocek
Drużyna Uniwersytetu nie zwalnia tempa. Radomianie w miniony weekend po raz ósmy wygrali mecz w rozgrywkach drugiej ligi i mają na koncie komplet zwycięstw.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu rzucili goście, ale było to ich jedyne prowadzenie w tym spotkaniu. W kolejnych minutach inicjatywę przejęli szczypiorniści Uniwersytetu Radom. Podopieczni trenera Mariusza Greli kontrolowali przebieg pojedynku i rozstrzygnęli go już właściwie przed przerwą, kiedy prowadzili 19:9. Wdrugiej połowie zespół z Radomia dokończył dzieła i ostatecznie rozgromił zespół z Radzymina 39:20.

Uniwersytet po ośmiu rozegranych spotkaniach ma na koncie komplet zwycięstw i przewodzi stawce drużyn w drugiej lidze. Drugi AZS UW Warszawa ma na swoim koncie o jeden triumf i dwa punkty mniej.

KS Uniwersytet Radom - ROKiSRadzymin 39:20 (19:9)
Uniwersytet: Drabik, Hernik, Chudzik - Wiak 6, Cupryś 5, Kubajka 5, Pomiankiewicz 4, Szmulik 4, Pawelec 4 Włoskiewicz 3, Flisiak 2, Gruszczyński 2, Mroczek 1, Banaczek 1, Jurgilewicz 1, Socha.