Lechia Tomaszów Mazowiecki rozgromiła Pilicę Białobrzegi 6:1 (WIDEO)

/SzS/
Piłkarze Pilicy wysoko przegrali w Tomaszowie Mazowieckim
Takiej katastrofy na inaugurację trzeciej ligi, nikt w Pilicy Białobrzegi się nie spodziewał. Przed meczem obawiano się Lechii, bo tomaszowianie zmontowali na rundę jesienną bardzo mocny skład i byli w niedzielę faworytem. Jednak wynik 6:1 nie najlepiej świadczy o ekipie z Białobrzegów. Pewnym usprawiedliwieniem może być fakt, że białobrzeżanie pojechali na ten mecz bez kontuzjowanych Aleksieja Dubiny i Marcina Rawskiego. Zwłaszcza tego pierwszego w środku defensywy bardzo brakowało, bo gracze Lechii wchodzili na pole karne Pilicy jak w masło.

Szybko stracony gol mocno podciął skrzydła przyjezdnym. Przez nieporadność w obronie, debiutujący w Pilicy Nobert Wnukowski do przerwy cztery razy wyjmował piłkę z siatki.
W drugiej połowie Lechia mogła sobie pozwolić na spokojniejszą i bardziej ostrożną grę. Pilica zdobyła gola, a świetną okazję na kolejną bramkę miał Daniel Barzyński. Pomiędzy 64 i 70 minutą gospodarze jeszcze dwukrotnie trafili do bramki.

Lechia Tomaszów Maz.- Pilica Białobrzegi 6:1 (4:0)
Bramki: 1:0 Marcin Mirecki 8, 2:0 Wiktor Żytek 36, 3:0 Mirecki 40, 4:0 Paweł Majchrowski 43, 4:1 Jacek Moryc 57 z karnego, 5:1 Paweł Baraniak 64, 6:1 Żytek 70.

Lechia:Przybylski - Cyran, Matuszczyk, Magdoń, Majchrowski, Kolasa (75 Cieślik), Szymczak I, Żytek (85 Matysiak), Mirecki (64 Łazowski), Baraniak (71 Stańdo), J. Rozwandowicz.

Pilica:Wnukowski - Krajewski, Moryc, Białecki, Karasek (81 Zimnicki), Rudnicki, Wojtkielewicz (85 Bykowski), JanowskiI, Jaszczak (78 Borzęcki), Figiel, Barzyński (74 Bogacz).
Sędziował: Patryk Adamczyk z Łodzi . Widzów: 450.