Legia II Warszawa zwyciężyła w Radomiu (zdjęcia)

/SzS/
Łukasz Ślifirczyk (w niebieskim) walczył zawodnikami Legii
Łukasz Ślifirczyk (w niebieskim) walczył zawodnikami Legii S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi łódzko mazowieckiej, Broń Radom przegrała z rezerwami mistrza Polski, Legii Warszawa 0:1.

Broń Radom - Legia II Warszawa 0:1 (0:0). Tomasiewicz 77
Broń : Wnukowski - Rdzanek, Gorczyca, Skórnicki, Noheem, Leśniewski, Sałek, Ankurowski, Chrzanowski (82 Bartosiak), Marczak, Ślifirczyk (60 Nogaj)
Legia II Warszawa: Smyłek - Turzyniecki, Gehorn, Astiz (46. Suler), Bogusławski, Kopczyński, Kalinkowski (83 Kochański), Bartczak, Anczewski (76 Tomasiewicz), Peu (61 Arak), Mikita.
Piłkarzom Broni przyszło się zmierzyć z bardzo trudnym rywalem. Goście byli szybsi, lepsi technicznie, konstruowali groźniejsze akcje i wywieźli z Radomia zasłużone trzy punkty.
Broń mimo porażki nie zawiodła i też walczyła o jak najlepszy wynik. W 77 minucie po akcji gospodarzy, jeden z defensorów Legii wybił piłkę sprzed linii bramkowej. Legia od razu wyprowadziła kontrę, po której Grzegorz Tomasiewicz zdobył gola.
Po stracie bramki radomianie zaatakowali i w 90 minucie mogli nawet wyrównać, ale strzał Damiana Sałka głową, minął bramkę tuż nad poprzeczką.