/SzS/
Piłkarze Legionu Głowaczów wreszcie przełamali złą passę
Piłkarze Legionu Głowaczów wreszcie przełamali złą passę S. Szymczak
Wyniki radomskiej klasy okręgowej

Piłkarze Oskara jeszcze nie dawno byli na ostatnim miejscu. Odnieśli szóste zwycięstwo w rundzie wiosennej i są coraz bliżej utrzymania w klasie okręgowej.

Przysuszanie wiosną grają fenomenalnie. Wczoraj wysoko wygrali na trudnym boisku w Błędowie. Wciąż są zagrożeni degradacją, ale z taką formą powinni zachować ligowy byt.

Na górze tabeli szanse na awans mają już tylko Polonia Iłża i Orzeł Wierzbica. Oba zespoły zgodnie wczoraj wygrały, a w najbliższą środę zmierzą się ze sobą w Wierzbicy. Warto dodać, że cztery bramki dla Orła zdobył Andrzej Drachal, który do niedawna więcej przesiadywał na ławce rezerwowych.

Dramatyczny mecz rozegrano w Lipsku. Powiślanka nie wykorzystała rzutu karnego w 66 minucie, zaś od 49 minuty Proch grał w osłabieniu, a mimo to zdołał wygrać.

Spadek Mogielanki Mogielnica oraz KS Magnuszew do klasy A, po tej kolejce jest już przesądzony. Niespodziewanie w strefie spadkowej znalazł się również Sokół Przytyk, który stracił cenne punkty z Zorzą Kowala.

Polonia Iłża - Skaryszewianka Skaryszew 5:2 (3:0), Kogut 3, Rysiewski, Gut - Mucha, Grymuła z karnego.

Powiślanka Lipsko - Proch Pionki 2:3 (0:2), Donoch 63, Kosowski 72 - Kozicki 1, Skalski 11, Szczepański 50.

Orzeł Wierzbica - Plon Garbatka 6:1 (4:0), Drachal 32, 34, 52, 75, Czarnecki 36, 42 z karnego - Kocyk 65.

Sadownik Błędów - Oskar Przysucha 0:3 (0:2), J. Sapieja 30, Stolarek 41 z karnego, Czapnik 82.

Mogielanka Mogielnica - Oronka Orońsko 3:3 (1:2), M. Nogaj 3 dla Oronki.

Sokół Przytyk - Zorza Kowala 0:2 (0:1), Fryszkowski 26, M. Kszczotek 36.

KS Potworów - Legion Głowaczów 0:4 (0:2). Bolek 16, 70, 80, Olczak 90.

Zodiak Sucha - KS Magnuszew 1:0 (0:0), Jasiński 70.