Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 1:1

Legionovia zremisowała z Radomiakiem (w środku Rossi Leandro)
Legionovia zremisowała z Radomiakiem (w środku Rossi Leandro) Sz. Wykrota
W meczu drugiej ligi piłkarskiej, Legionovia Legionowo zremisowała z Radomiakiem Radom 1:1.

LEGIONOVIA LEGIONOWO - RADOMIAK RADOM 1:1 (1:1)
Bramki: Kalinowski 10 - Cupriak 18.
Legionovia: Smyłek - Grzelak, Wiktorski, Leustek, Miś, Wieczorek, Garyga, Wójcik, Kalinowski (68 Wolsztyński), Bajat, Hirsz.
Radomiak: Kula - Duben, Kościelny, Świdzikowski, Sulkowski (51 Kwiek), Mikołajczak, W. Puton, Chrabąszcz, Cupriak (71 Wolski), Leandro (51 Agu), Śliwiński (71 Ropski).

Mecz dla Radomiaka źle się zaczął. W 10 minucie Wojciech Kamiński z kilku metrów strzałem głową pokonał Michała Kulę. W 18 minucie wzorowa akcja radomian. Włodzimierz Puton idealnie zagrał prostopadłą piłkę do Kamila Cupriaka, który wyszedł w sytuacji jeden na jednego z bramkarzem Mikołajem Smyłkiem i pokonał go bardzo ładnym strzałem. Od tego momentu podopieczni trenera Jacka Magnuszewskiego osiągnęli dużą przewagę. Kilka minut później Kamil Cupriak ponownie wpakował piłkę do siatki Legionovii, ale nasz gracz był na pozycji spalonej. Później atomowy strzał z rzutu wolnego z najwyższym trudem obronił Mikołaj Smyłek. Pod koniec pierwszej połowy Radomiakowi należał się rzut karny za faul na Radosławie Mikołajczaku. Sędzia uznał, że nasz gracz był faulowany przed polem karnym.
Druga połowa to dość spora przewaga podopiecznych trenera Ryszarda Wieczorka. W 79 minucie fantastyczną paradą popisał się Michał Kula, broniąc strzał Huberta Tylca.
W sumie remis chyba jest sprawiedliwym wynikiem.