Leszek Lichota zniknie z "Prawa Agaty"?

  Leszek Lichota zniknie z "Prawa Agaty"?

  Zdjęcie autora materiału

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Leszek Lichota

  Leszek Lichota

  Aktor przeprowadza się aż do…Australii
  Leszek Lichota

  Leszek Lichota

  Leszek Lichota przeprowadza się z rodziną do Australii! Ta wiadomość bardzo zaniepokoiła fanów "Prawa Agaty". Czy oznacza to, że aktor zamierza zrezygnować z roli mecenasa Dębskiego?

  Wyznanie Leszka Lichoty, że wkrótce przeprowadzi się z rodziną do Australii, postawiła pod znakiem zapytania dalsze losy bohaterów "Prawa Agaty". Ci, którzy od ponad dwóch lat śledzą zawodowe i prywatne perypetie Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), Doroty Gawron (Daria Widawska) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota), nie wyobrażają sobie bowiem serialu bez sympatycznego mecenasa. Uwielbiany przez widzów aktor nie kryje, że chciałby na pewien czas zamieszkać z dala od Polski, ale uważa, że jego plany wcale nie będą kolidowały z planami producentów "Prawa Agaty".

  - Mamy pomysł i czas na następne serie, więc plan "Prawa Agaty" będzie się wciąż toczył z moim udziałem - powiedział, potwierdzając jednak, że nie zamierza odwoływać wyjazdu, który może okazać się przygodą jego życia.

  - Marzenia trzeba realizować, a nie tylko marzyć - uważa. Aktor żartuje, że musi korzystać z życia, kiedy ma taką możliwość, siłę i zdrowie, a jego dzieci - 8-letnia Natasza i 6-letni Kajetan - ciągle jeszcze chcą spędzać czas z nim i ze swoją mamą, Iloną Wrońską.

  Leszek Lichota unika jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy nosi się z zamiarem odejścia z serialu. - Prędzej czy później odejdę z "Prawa Agaty" - powiedział niedawno w wywiadzie telewizyjnym, ale szybko dodał, że jeszcze przynajmniej przez rok będzie się wcielał w mecenasa Dębskiego.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo