Lider z Wierzbicy wygrał w Warszawie

/W.Ł./
Dmitrij Asnin, bramkarz Orła nie zachował czyste konto w meczu z Okęciem w Warszawie.
W meczu mazowieckiej czwartej ligi, lider Orzeł Wierzbica pokonał 2:0 w Warszawie tamtejsze Okęcie. Gole dla wierzbiczan strzelili, Bartłomiej Madej i Patryk Jarząbek.

Długo męczyli się piłkarze lidera w Warszawie, aby pokonać Okęcie. Stołeczna drużyna wyraźnie nastawiła się na remis w tyum spotkaniu. W końcówce padli podopieczni trenera Bogusława Oblewskiego.

W 84 minucie po zagraniu Pawła Stadnickiego, strzałem głową Piotra Kruszewskiego pokonał Bartłomiej Madej. W ostatniej minucie w sytaucji sam na sam z golkiperem Okęcia znalazł się Patryk Jarząbek i skierował futbolówkę do siatki.