Liga Okręgowa. Derby w Wierzbicy. Sentymentalny mecz w Pionkach

SzS
Piłkarze Orła grali z Szydłowianka
Piłkarze Orła grali z Szydłowianka Sylwester Szymczak
Cztery mecze zaplanowano na sobotę w Campeon.pl Lidze Okręgowej. W Wierzbicy doszło do derbów sąsiednich gmin, gdzie sporą niespodziankę sprawili piłkarze Szydłowianki.

Orzeł Wierzbica - Szydłowianka Szydłowiec 1:3 (0:3)
Bramka: Miałkowski 87 - Szewczyk 19, Łęcki 23, Bednarek 37
Szydłowianka: Czyż - Szewczyk, Biela, Śledź, Bińkowski, Wiatrak, Obuch, Sapieja, Nogaj, Łęcki, Bednarek.
Orzeł lepiej zaczął to spotkanie, ale to Szydłowianka oddała pierwszy strzał w 19 minucie. Piłka uderzona z ostrego kąta wpadła do siatki. Chwilę później niezdecydowanie bramkarza Orła wykorzystał Łęcki i było 0:2.
Orzeł grał w piłkę, ale to Szydłowianka zdobywała gole.
W drugiej połowie Szydłowianka mądrze się broniła, nie popełniała błedów, a Orzeł grał coraz bardziej nerwowo. Dopiero w samej końcówce wierzbiczanie strzelili gola. Szydłowianka sprawiła miłą niespodziankę.

Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko 3:1 .
Bramki: Złoch 20, Lisiecki 25, M. Nojek 31 - ??? z karnego 37
Mazowsze: Erden - Gałka, Złoch, Lisiecki, M. Nojek, Sobczak, Derewicz, B. Wysocki, P.. Wysocki, Czerepok, Zieliński

Proch Pionki - Zamłynie Radom 2:1 (0:0)
Bramki: 84, 89 - Bawor 90+2
Proch: Maik - Denkiewicz - Kapusta, Kowalkowski, Pryciak (90 Warchoł), Nowocień (85 Mucha), Jaroszek, Kisiel (52 Joel), Barzyński, Szczepański (90 Trzos), Wnuk.
Zamłynie: Orłow - Trojanowski, Chudziński, Jopek, Ścigała, Chodyra, Woźniak, Turczyk, Gregorek, Stępniewski, Kubica.
W 80 minucie Mateusz Kubica odwieziony został do szpitala. Prawdopodobnie złamał rękę.

Zawisza Sienno - KS Warka 0:6
Bramki: Ząbkowski 13, Bylak 14, 54, Wierzbicki 42, 60, Minkowski 75
Warka: Sładkowski - Wierzbicki, Lewecki, Lenarczyk, Głogowski, Witan, Pacholski, Majewski, Woźniak, Ząbkowski, Bylak.
Doskonale ten mecz ułożył się dla gości. Już w pierwszym kwadransie, w ciągu zaledwie dwóch minut, goście zdobyli dwie bramki.