Liga Siatkówki Kobiet. Enea PTPS Piła - E.Leclerc Radomka Radom 3:1. Veronica Jones-Perry zdobyła ... 35 punktów

Veronica Jones-Perry (z lewej) zdobyła 35 punktów.
Veronica Jones-Perry (z lewej) zdobyła 35 punktów. pls.pl
W meczu Ligi Siatkówki Kobiet, E.Leclerc Radomka Radom przegrała 1:3 z Enea PTPS w Pile. Amerykanka Veronica Jones-Perry, radomska przyjmująca w tym meczu zdobyła aż ... 35 punktów.

Enea PTPS Piła - E.Leclerc Radomka Radom 3:1 (29:27, 25:19, 13:25, 29:27).
Enea: Kucharska 8, Gawlak 1, Słonecka 7, Bednarek 14, Kazała 25, Urban 11, Saad (libero) oraz Ponikowska 10, Szubert, Pawłowska (libero), Baran 3.
E.Leclerc: Zaborowska 4, Lazcano 5, Kubacka 3, Mucha 2, Szczepańska-Pogoda 6, Jones-Perry 35, Witkowska (libero) oraz Bodasińska (libero), Laskowska, Bałucka 7, Azizova 17, Biała 6, Bałuk 1.
MVP meczu: Aleksandra Kazała (Enea PTPS Piła).

Veronica Joner-Perry, amerykańska przyjmująca E.Leclerc Radomki Radom śrubuje rekordy w Lidze Siatkówki Kobiet.
W trzecim meczu w barwach radomskiego zespołu zdobyła aż ... 35 punktów. Atakowała 55 razy, do tego przyjęła 24 razy zagrywkę. Szkoda, że dobra gra Amerykanki nie dała nawet jednego punktu w tym meczu Radomce.

Radomianki przegrały dwa sety, pierwszego i czwartego do 27, mimo że miały w tych setach swoje piłki setowe.