Zamknij

Echo Dnia

Łukasz Kadziewicz, były reprezentant Polski w siatkówce, będzie kierowcą radomskiej restauracji [ZDJĘCIA]

W sobotę 24 października, wieloletni reprezentant Polski w siatkówce, wicemistrz świata i dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich wcieli się w rolę

Pa Tha Thai

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/12] Następne

Łukasz Kadziewicz, były znakomity siatkarz, kierowcą w Pa Ta Thai! [ZDJĘCIA]

W sobotę 24 października, wieloletni reprezentant Polski w siatkówce, wicemistrz świata i dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich wcieli się w rolę dostawcy zamówień z radomskiej restauracji PaTaThai. Jest to efekt wspólnej akcji organizowanej przez restaurację PaTaThai oraz redakcję Echo Dnia dla mieszkańców Radomia. W sobotę 24 października, 5 zamówień z restauracji PaTaThai będzie dostarczonych przez Łukasza Kadziewicza wraz z upominkami od Echo Dnia.

Łukasz Kadziewicz zrealizuje dowozy do osób, które jako pierwsze dodzwonią się do restauracji PaTaThai pod numer telefonu 574 102 105 i złożą zamówienie o pełnej godzinie w godzinach 13.00 – 17.00 tj. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00. Restauracja PaTaThai dowozi codziennie od 12.00 – 22.00.

Właściciele restauracji, do których należy też Łukasz Kadziewicz zapewniają, że robią wszystko, aby czas dostawy nie był dłuższy niż 45 minut. Na kolejnych zdjęciach zobacz przysmaki kuchni tajskiej, które możemy zamówić z osobistą dostawą byłego siatkarskiego wicemistrza świata.

<<< PRZESUŃ W PRAWO, ABY OGLĄDAĆ KOLEJNE ZDJĘCIA >>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy