Maks Wojtowicz z radomskiego Idola ponownie najlepszy w Polsce

/inia/
Maks Wojtowicz (na górze) ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Właśnie został Mistrzem Polski w tańcu Hip-Hop na 2012 rok w kategorii juniorów. Idol
Wytańczyli sukces!
Doskonale spisała się również Jagoda Brzezińska-Spiczak, która zdobyła srebro w kategorii solistek do 11 lat.

"Taneczny diament" czyli 13-letni Maks Wojtowicz radomskiej Fabryki Tańca IDOL znowu na podium. Chłopak został nowym Mistrzem Polski w tańcu Hip-Hop na 2012 rok w kategorii juniorów.

Maks nie dał szans swoim rywalom podczas Krajowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w ubiegły weekend w Szczecinie. - Pokonał 20 solistów z innych miast i zdobywając złoty medal dostał kwalifikację do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Europy i Świata w 2012 roku - chwali Maksa Jakub Pankowski z Fabryki Tańca Idol.

Nie zawiodła również Jagoda Brzezińska-Spiczak, która na tych samych mistrzostwach zdobyła srebro w kategorii solistek do 11 lat. Brawurowo pokonała 11 solistek.

- Przy tak licznej obsadzie to duża sztuka osiągnąć tak wiele - mówi Jakub Pankowski. - Jagodę również zobaczymy na tegorocznych Mistrzostwach Europy i Świata.

Jak informuje Pankowski, miłym zaskoczeniem okazała się wysoka lokata Nikolii Pośnik również z Idola, która uplasowała się na 6 miejscu. To największy sukces Nikolii - przyznaje. - Dziewczyna jeszcze nie jeden raz zadziwi nas swoim poziomem tańca, a także medalami na największych zawodach.

Formacja IDOL w kategorii do 11 lat oraz formacja powyżej 31 lat uplasowała się na czwartej pozycji.
- Teraz zaczynamy przygotowania do Mistrzostw Europy, które odbędą się tym razem w Słowenii w miejscowości Koper już w lipcu - zapowiada Jakub Pankowski.