Martyna Kotwiła halową wicemistrzynią Polski seniorek w biegu na 60 metrów!

Martyna Kotwiła (z lewej) i jej trenerka Bożena Jadczak.
Świetne informacje napłynęły z Torunia, gdzie w sobotę rozpoczęły się halowe lekkoatletyczne mistrzostwa Polski seniorów. W ostatnim sobotnim finale, Martyna Kotwiła z ZTE Radom, podopieczna trenerki Bożeny Jadczak wywalczyła srebrny medal w biegu na 60 metrów. Siódme miejsce zajęła koleżanka klubowa Martyny, Natalia Wosztyl.

Mistrzynią Polski na 60 metrów została Ewa Swoboda z AZS AWF Katowice z czasem 7.15 sekundy.
Czas Martyny Kotwiły 7.30 sekundy. Ten czas dał jej minimum na halowe mistrzostwa Europy, które odbędą się w Glasgow.