Mecz Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom z Developres Bella Dolina Rzeszów 1:3. Zapis relacji na żywo

Amelia Sumara
Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom
W piątek, 17 lutego o godzinie 17:30, siatkarki Radomki rozegrały spotkanie w ramach 16. kolejki Tauron Ligi w hali Radomskiego Centrum Sportu. Rywalem siatkarek z Radomia była obecnie pierwsza drużyna w tabeli - Developres Bella Dolina Rzeszów.

W piątek, 17 lutego o godzinie 17:30 siatkarki Moya Radomka Radom zmierzyły się z Developres Bella Dolina Rzeszów w hali Radomskiego Centrum Sportu w ramach 16. kolejki Tauron Ligi. Drużyna z Radomia plasuje się obecnie na 8 pozycji w tabeli, natomiast siatkarki z Rzeszowa są na 1 miejscu.

• Strasz

Mecz Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom z Developres Bella Dolina Rzeszów - 1:3

Set I (15-25)

Mecz rozpoczął się zagrywką siatkarek z Radomia, ale pierwszy punkt zdobyła drużyna z Rzeszowa. Drużyny szły łeb w łeb zdobywając punkt za punktem. Developres wyszło na 5-punktowe prowadzenie, które stale utrzymywało. Developres Bella Dolina Rzeszów prowadziło aż 10 punktami. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25 - 15 dla drużyny z Rzeszowa.

Set II (25-20)

Drugi set rozpoczął się kilka minut po godzinie 18. Pierwszy punkt zdobyły siatkarki z Radomia. Radomka stale utrzymywała 2-punktowe prowadzenie. Drugi set skończył się wynikiem 25 - 20 dla drużyny z Radomia.

Set III (28-30)

Trzeci set rozpoczął się chwilę po 18:30, punktem dla drużyny Developres Bella Dolina Rzeszów. Radomka zdobyła punkt dopiero po dwukrotnym wypunktowaniu przez siatkarki z Rzeszowa. Drużyny szły łeb w łeb zdobywając punkt za punktem. Remis. Drużyna z Rzeszowa stale prowadziła 2 punktami. Trzeci set zakończył się wynikiem 30 - 28 dla drużyny z Rzeszowa.

Set IV (19-25)

Czwarty set rozpoczął się zagrywką Developres Bella Dolina Rzeszów, ale pierwszy punkt zdobyła drużyna z Radomia. Drużyny szły łeb w łeb zdobywając punkt za punktem. Siatkarki z Rzeszowa prowadziły 6 punktami. Czwarty set zakończył się wynikiem 25 - 19 dla drużyny z Rzeszowa.