Mecz sparingowy. Oskar Przysucha wygrał ze Starem w Starachowicach (ZDJĘCIA)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu sparingowym dwóch czwartoligowców, Oskar Przysucha pokonał 2:0 Star w Starachowicach. Star - Oskar 0:2 (0:0)Bramki: Sapieja, Bogołębski.Oskar: Wieczorek - Bojek, Sala, Kornacki, Wicik, Wajs, Czarnota, Bogołębski, Zagórski, Głowacki, Janiszewski oraz Grzyb (bramkarz), Sobolewski, Sapieja, Nogaj, Gromski, Kubryn, Szczodry. Pierwsza połowa do mecz  nie wykorzystanych sytuacji bramkowych przez podopiecznych trenera Łukasza Wiśnika. Pod koniec pierwszej połowu, doszło do małej bójki na boisku. Sędzia pokazał po jednej czerwonej kartce dla gracza Staru i Oskara. Gole padły w drugich 45 minutach. Najpierw na 1:0 dla Oskara trafił Jakub Sapieja, a wynik meczu ustalił Tomasz Bogołębski. W Oskarze w rundzie wiosennej będzie grał Przemysław Sobolewski, który ostatnio kopał piłkę z Powiślaku Końskowala. Odchodzi natomiast Michał Bednarek do Iskry Gózd. Zobacz zdjęcia z meczu, Star - Oskar>>>
W meczu sparingowym dwóch czwartoligowców, Oskar Przysucha pokonał 2:0 Star w Starachowicach. Star - Oskar 0:2 (0:0)Bramki: Sapieja, Bogołębski.Oskar: Wieczorek - Bojek, Sala, Kornacki, Wicik, Wajs, Czarnota, Bogołębski, Zagórski, Głowacki, Janiszewski oraz Grzyb (bramkarz), Sobolewski, Sapieja, Nogaj, Gromski, Kubryn, Szczodry. Pierwsza połowa do mecz nie wykorzystanych sytuacji bramkowych przez podopiecznych trenera Łukasza Wiśnika. Pod koniec pierwszej połowu, doszło do małej bójki na boisku. Sędzia pokazał po jednej czerwonej kartce dla gracza Staru i Oskara. Gole padły w drugich 45 minutach. Najpierw na 1:0 dla Oskara trafił Jakub Sapieja, a wynik meczu ustalił Tomasz Bogołębski. W Oskarze w rundzie wiosennej będzie grał Przemysław Sobolewski, który ostatnio kopał piłkę z Powiślaku Końskowala. Odchodzi natomiast Michał Bednarek do Iskry Gózd. Zobacz zdjęcia z meczu, Star - Oskar>>>Włodzimierz Łyżwa