Mecz sparingowy. Pilica Białobrzegi przegrała 2:3 z Orlętami Radzyń Podlaski (Zobacz zdjęcia z meczu)

Włodzimierz Łyżwa
Z piłką Stanisław Muniak, nowy nabytek Pilicy Białobrzegi, ostatnio piłkarz Skry Częstochowa. Włodzimierz Łyżwa
W meczu sparingowym dwóch trzecioligowców, Pilica Białobrzegi na własnym boisku przegrała 2:3 z Orlętami Radzyń Podlaski.

Pilica Białobrzegi - Orlęta Radzyń Podlaski 2:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Piotr Ćwik 2, 1:1 Damian Winiarski 13 z karnego, 1:2 Dominik Rycaj 51, 1:3 Piotr Ćwik 68, 2:3 Kacper Pankowski 90.
Pilica: Natorski – Kencel, Walasek, Karasek, Klinicki, Rawski, Uziębło, Michalski, Korczakowski, Zawadzki, Winiarski oraz Bykowski, Żurawski, Król, Pankowski, Strzałkowski.

Pierwsza połowa toczona była jak na trudne warunki atmosferyczne w dość szybkim tempie. Goście dość szybko objęli prowadzenie, jednak nasz zespół po faulu w polu karnym wyrównał z rzutu karnego Damian Winiarski. Więcej goli w tej części gry nie padło.
Druga połowa to już większa przewaga gości, którzy dokonali dużej ilości zmian w składzie i roszady te przyniosły korzyść w postaci dwóch strzelonych goli. Po stracie drugiej bramki mogliśmy szybko wyrównać, jednak tym razem strzał z rzutu karnego Winiarskiego obronił bramkarz Orląt. W samej końcówce losy porażki zmniejszył Kacper Pankowski.
W meczu z Orlętami nie zagrali Filip Adamczyk, Bartłomiej Niedziela, Konrad Paterek oraz Kamil Czarnecki.
Wiadomo również, że w Pilicy w rundzie wiosennej nie będzie grał Jan Imiołek, który otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.
Za tydzień w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem ligi podopieczni trenera Tomasza Grzywny zmierzą się z rezerwami Radomiaka. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 26 lutego o godzinie 11.