Mecz sparingowy. Stal Mielec - Radomiak Radom 1:1. Gol Brazylijczyka Rapahaela Rossiego

Włodzimierz Łyżwa
Raphael Rossi, strzelec gola dla Radomiaka.
Raphael Rossi, strzelec gola dla Radomiaka. Włodzimierz Łyżwa
W meczu sparingowym Stal Mielec zremisowała 1:1 z Radomiakiem Radom.

Stal Mielec - Radomiak Radom 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Raphael Rossi 4, 1:1 Robert Dadok 46.
Stal (skład wyjściowy): Strączek - Seweryn, Żyro, Urbańczyk, Prokić, Mak, Błyszko, Forsell, Sadłocha, Lisowski, Amo.
Radomiak: Kochalski - Cichocki, Raphael (70 Świdzikowski), Bodzioch - Jakubik (65 Bogusz), Kaput, Karwot, Radecki (46 testowany), Kozak (46 Cande) - Sokół, Podliński (46 Angielski).

Radomiak rozpoczął mecz w ustawieniu 3-5-2 z nowym zawodnikiem na środku obrony, Brazylijczykiem z włoskim paszportem Raphaelem Rossim.
Ten piłkarz już w 4 minucie uzyskał prowadzenie dla podopiecznych trenera Dariusza Banasika. Po zagraniu piłki z rzutu rożnego przez Miłosza Kozaka - Raphael Rossi strzałem głową pokonał bramkarza Stali.
Radomiak Raphaela Rossiego wypożyczył z FC Sion (Szwajcaria)
Za kilka minut na 2:0 mógł podwyższyć Mateusz Radecki, ale jego strzał głową obronił bramkarz mielczan.
W pierwszej połowie, Stal miała przewagę, a Radomiak grał z kontry.

Druga połowa rozpoczęła się od gola dla gospodarzy, autorstwa Roberta Dadoka.