Michał Cieślak wygrał już w pierwszej rundzie z Rosjaninem!

Sylwester Szymczak
PolsatSport.pl
Tego nikt się nie spodziewał. Radomski pięściarz, Michał Cieślak błyskawicznie wygrał walkę z Jurijem Kaszińskim podczas gali Polsat Boxing Night..

Wiele tygodni przygotowań i niespełna dwie minuty walki. Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał. Rosjanin Kaszinsky przyjeżdżał do Polski z bilansem 20 zwycięstw i 1 porażka, czyli podobnym do Cieślaka. Już w pierwszej rundzie po prawym sierpowych zachwiało mocno Rosjaninem, Cieślak mógł posłać serię kolejnych ciosów, ale sędzia przerwał walkę.
- Jestem trochę zniesmaczony, że tak szybko się skończyło- mówił po walce dla telewizji Polsat Sport, radomianin.
Po tej walce Michał Cieślak otrzyma kolejną szansę walki o mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej.

Swoją bokserską walkę podczas tej gali stoczył inny radomianin Daniel Rutkowski, który sukcesy odnosi w MMA. Przegrał z niepokonanym Maksimem Hardzeiką większościową decyzją sędziów (77-75, 76-76, 77-75).