Mieszkanie za czytanie. W piątek w "Echu Dnia" rusza...

  Mieszkanie za czytanie. W piątek w "Echu Dnia" rusza konkurs. Zobacz główną nagrodę

  Marzena SMORĘDA

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Andrzej Siłakiewicz z firmy HSD Chałupka&Becher prezentuje dwupokojowe mieszkanie, które jest główną nagrodą w konkursie "Echa Dnia”

  Andrzej Siłakiewicz z firmy HSD Chałupka&Becher prezentuje dwupokojowe mieszkanie, które jest główną nagrodą w konkursie "Echa Dnia” "Mieszkanie za czytanie”. – To jest pomieszczenie przeznaczone na salon, z którego prowadzi wyjście na duży taras – wyjaśnia. – Jest też widna kuchnia, wedle gustu właściciela, może stanowić odrębne pomieszczenie lub w formie aneksu być otwarta na pozostałe wnętrza. Powierzchnia tego mieszkania wynosi 53 metry kwadratowe. Oprócz salonu, sypialni, kuchni i łazienki, projektanci wygospodarowali w nim także miejsce na wygodną garderobę, która przyda się w każdym domu – mówi Andrzej Siłakiewicz ©Dawid Łukasik

  Kieleckie osiedle rośnie w oczach. Tu jest mieszkanie, które wygra nasz czytelni w konkursie "Mieszkanie za czytanie", które w piątek 10 października rozpoczyna się w "Echu Dnia".
  Andrzej Siłakiewicz z firmy HSD Chałupka&Becher prezentuje dwupokojowe mieszkanie, które jest główną nagrodą w konkursie "Echa Dnia”

  Andrzej Siłakiewicz z firmy HSD Chałupka&Becher prezentuje dwupokojowe mieszkanie, które jest główną nagrodą w konkursie "Echa Dnia” "Mieszkanie za czytanie”. – To jest pomieszczenie przeznaczone na salon, z którego prowadzi wyjście na duży taras – wyjaśnia. – Jest też widna kuchnia, wedle gustu właściciela, może stanowić odrębne pomieszczenie lub w formie aneksu być otwarta na pozostałe wnętrza. Powierzchnia tego mieszkania wynosi 53 metry kwadratowe. Oprócz salonu, sypialni, kuchni i łazienki, projektanci wygospodarowali w nim także miejsce na wygodną garderobę, która przyda się w każdym domu – mówi Andrzej Siłakiewicz ©Dawid Łukasik  Ten pokój zgodnie z zamysłem architekta, przeznaczony jest na sypialnię lub pokój dla dziecka. Dawid Łukasik


  Ten pokój zgodnie z zamysłem architekta, przeznaczony jest na sypialnię lub pokój dla dziecka.
  (fot. Dawid Łukasik)

  Nowoczesna architektura, wygodny rozkład mieszkań i funkcjonalne rozwiązania technologiczne to atuty osiedla Nasz Barwinek, w którym wygrać będzie można mieszkanie, główną nagrodę w konkursie "Echa Dnia" "Mieszkanie za czytanie", który startuje w piątek 10 października. Odwiedziliśmy plac budowy.

  Trwa budowa nowego osiedla Nasz Barwinek w południowo-wschodniej dzielnicy Kielc, przy ulicy Starowapiennikowej, składającego się z dwóch nowoczesnych budynków mieszkalnych. Jeden z lokali usytuowanych w tych budynkach będzie nagrodą główną w konkursie Echa Dnia Mieszkanie za Czytanie. Inwestorem osiedla jest kielecka spółka deweloperska HSD Chałupka&Becher, członek Kieleckiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów.

  Budowa ruszyła latem 2013 roku i przebiega zgodnie z planem. W miejscu, gdzie rok temu trwały prace przy budowie fundamentów, dziś niewiele już brakuje do zakończenia budowy, które planowane jest na koniec maja 2015 roku. Pierwszy z dwóch siedmiokondygnacyjnych budynków mieszkalno-usługowe jest już w końcowym etapie prac. Znajdzie się w nim 135 mieszkań o powierzchni od 36 do 65 metrów kwadratowych i cztery lokale usługowe na parterze. Osiedle będzie w całości ogrodzone. Do dyspozycji mieszkańców powstającego budynku będą 102 miejsca parkingowe w podziemnej kondygnacji i miejsca dla aut na placu wokół budynku. Całość terenu będzie ogrodzona.

  Budowa przebiega w bardzo szybkim tempie. - Zaledwie rok temu można sobie było tylko wyobrażać, jak będzie wyglądał budynek, w tej chwili widać go w całej okazałości i trzeba przyznać, że dobrze się prezentuje. To nowoczesny projekt, zarówno, jeśli chodzi o bryłę budynku, jak i rozwiązania architektoniczne w jego wnętrzu - prezentuje obiekt Andrzej Siłakiewicz z firmy HSD Chałupka&Becher.

  - Rok temu na placu budowy osiedla Nasz Barwinek były zaledwie fundamenty. Dziś stoi już pierwszy z dwóch siedmiokondygnacyjnych budynków. W jego ostatnim segmencie za około dwa miesiące zakończone zostaną prace zewnętrzne. Zamieszkać będzie tu można już w czerwcu 2015 roku – mówi Andrzej Siłakiewicz. Dawid Łukasik


  - Rok temu na placu budowy osiedla Nasz Barwinek były zaledwie fundamenty. Dziś stoi już pierwszy z dwóch siedmiokondygnacyjnych budynków. W jego ostatnim segmencie za około dwa miesiące zakończone zostaną prace zewnętrzne. Zamieszkać będzie tu można już w czerwcu 2015 roku - mówi Andrzej Siłakiewicz.
  (fot. Dawid Łukasik)

  W budynku zaprojektowano wygodne, słoneczne i funkcjonalne mieszkania z hybrydową wentylacją. Takie również będzie mieszkanie konkursowe, usytuowane na parterze budynku. Będzie miało powierzchnię 53 metrów kwadratowych i składało się będzie z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i garderoby. Wyposażone będzie także w duży balkon, który będzie miał 6 metrów kwadratowych powierzchni.

  - Nowe osiedle będzie wygodnym i bezpiecznym dla mieszkańców miejscem do zamieszkania. Zwycięzca w konkursie "Echa Dnia" otrzyma jako nagrodę piękny i wygodny lokal, którego dużym atutem będzie także przestronny taras - mówi Andrzej Siłakiewicz z firmy HSD Chałupka&Becher.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (8)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (8) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo