Zamknij

Echo Dnia

Mikołaj odwiedził dzieci w PSP 29 z oddziałami integracyjnymi w Radomiu. Zobacz zdjęcia!

Piątek, 4 grudnia, był wyjątkowym dniem dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej numer 29 z Oddziałami Integracyjnymi imienia Władysława Broniewskiego

Joanna Gołąbek

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/62] Następne

Mikołaj odwiedził dzieci w PSP 29 z oddziałami integracyjnymi w Radomiu [ZDJĘCIA]

Piątek, 4 grudnia, był wyjątkowym dniem dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej numer 29 z Oddziałami Integracyjnymi imienia Władysława Broniewskiego w Radomiu. Zorganizowane zostały mikołajki dla najmłodszych.

Tradycyjnie, jak co roku, panował szczególny klimat, mimo braku białego puchu. Wszystko to za sprawą długo wyczekiwanego i szczególnego gościa, który przybył do Publicznej Szkoły Podstawowej numer 29 w Radomiu. Dzieci rozpoznały Go od razu - to Mikołaj. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty.

Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym słodkości, co uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla każdego dziecka znalazła się słodka niespodzianka. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.

Na koniec wizyty przedszkolaki zrobiły sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcia i zaprosiły go na przyszły rok. Mikołaj podziękował za tak wdzięczne przyjęcie, nieskrywany uśmiech i radość dzieci, a także zapowiedział, że na pewno wróci za rok i przywiezie cały worek prezentów dla grzecznych dzieci.

Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń. Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów.

Kliknij w prawo, aby zobaczyć więcej zdjęć >>>>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy