Mirax Puchar Polski: Radomiak II - Broń 0:2

W.Ł
W meczu drugiej rundy Mirax Pucharu Polski rezerwy drugoligowego Radomiaka Radom przegrały 0:2 z Bronią Radom.

Radomiak II Radom - Broń Radom 0:2 (0:1)
0:1 Przemysław Wicik 45 z rzutu wolnego, 0:2 Emil Więcek 47,

Radomiak: Adamczyk - Stóżka, Kucharski, Kępa, Gapczyński, Gilewski (71 Lech), Grot, Winsztal, Jabłoński (46' Bogacz), Stanisławski, Sokół (46' Ciupak).

Broń: Kula - Korcz, Grunt, Kupiec, Wicik, Nogaj (64' Putin), Sala (84 Góżdż), Oziewicz (70 Leśniewski), Więcek, Nowosielski, Czarnecki (90 Dobosz).

Od 40 minuty Radomiak grał w "10" po czerwonej kartce (dwie żółte) dla Kacpra Kępki.
W 45 minucie bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego gola strzelił Przemysław Wicik.
W 47 minucie Emil Więcek strzelał z 16 metrów, piłka po rykoszecie wpadła do siatki.