MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Miss i Mister Studniówek 2019. Tytuły dla Oliwii Bukowskiej i Jakuba Pluty! Finał odbył się w hotelu Aviator w Radomiu

Michał Nowak
Michał Nowak
Oliwia Bukowska oraz Jakub Pluta z tytułami Miss i Mistera Studniówek 2019 "Echa Dnia".
Oliwia Bukowska oraz Jakub Pluta z tytułami Miss i Mistera Studniówek 2019 "Echa Dnia". Joanna Gołąbek
Oliwia Bukowska oraz Jakub Pluta zwyciężyli w akcji Miss i Mister Studniówek 2019 "Echa Dnia". Laureatów poznaliśmy podczas piątkowego (8 marca) wielkiego finału, który odbył się w hotelu Aviator w Radomiu. Znamy też Miss i Misterów Studniówek 2019 w powiatach.

Kandydatów, jak co roku, poszukiwaliśmy podczas całego tegorocznego sezonu studniówkowego. Najpierw osoby zauważone przez reporterów "Echa Dnia" na balach studniówkowych były oceniane w głosowaniu przez czytelników i internautów.

Dziewczęta, które z różnych przyczyn nie zgłosiły swoich kandydatur w trakcie swoich studniówek, albo uczęszczają do szkół w powiatach i na ich bale ekipa „Echa Dnia” nie dotarła, też mogły wziąć udział w zabawie. Wystarczyło, że zgłosiły się same przez stronę internetową „Echa Dnia”, wysyłając zdjęcie.

Zasady głosowania

Odkąd tylko ruszyła akcja, zdjęcia dziewcząt były publikowane w Internecie, a także w wydaniach papierowych „Echa Dnia”. Od tego momentu można było głosować na swoje faworytki w ramach tak zwanego pierwszego etapu konkursu. Tak samo było w przypadku chłopaków, zgłoszonych do akcji, walczących o tytuł Mistera. Na kandydatki i kandydatów do wspomnianych tytułów można było głosować za pomocą SMS i klików. Głosowanie zostało podzielone na dwa etapy. W pierwszym etapie pozwoliło wyłonić po trzy maturzystki i po trzech maturzystów w każdym z powiatów oraz po dziesięcioro dziewcząt i chłopaków w samym Radomiu.

Zarówno w przypadku Miss, jak i Mistera, zgodnie z zasadami konkursu, o wygranej, decydowały w połowie punkty z głosowania czytelników a także punkty z głosowania jurorów.

W składzie jury zasiedli: Sławomir Baćkowski, dyrektor radomskiego Oddziału „Echa Dnia”, przewodniczący jury; Anna Sys, właścicielka Salonu Kosmetycznego „Klinika Piękna” w Radomiu; Agnieszka Leśniewska, właścicielka Salonu Fryzjerskiego Fashion w Radomiu; Agnieszka Witczak-Armacińska, współorganizator konkursu Miss Ziemi Radomskiej 2019 z ramienia „Echa Dnia”; Monika Daszkowska, współorganizator konkursu Miss Ziemi Radomskiej 2019 z ramienia „Echa Dnia”; Radosław Leśniewski, prezes Instytutu Urody Hair&Body, Artur Molęda, dziennikarz oraz Sylwia Gibała - Miss Ziemi Radomskiej 2018.

Dla kogo tytuły?

Po zsumowaniu głosów czytelników oraz jury, Miss Studniówek 2019 została Oliwii Bukowskiej z VII LO w Radomiu. Tytuł I Wicemiss otrzymała Jessica Rybska z III LO w Radomiu, a II Wicemiss została Magdalena Górka z I LO w Radomiu.

- Dziękuję za wszystkie głosy. Bardzo się cieszę i jestem miło zaskoczona. Interesuje się aktorstwem, więc chciałabym swoją przyszłość związać właśnie z tym - powiedziała Oliwia Bukowska. Pozostałe wyróżnione kandydatki wiążą swoją przyszłość z zarządzeniem czy z oceanografią.

Decyzją jury Oliwia Bukowska awansowała także do finału Miss Ziemi Radomskiej 2019. Konkurs finałowy odbędzie się 31 maja w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu.

Tytuł Mistera Studniówek 2019 przypadł Jakubowi Plucie z Zespołu Szkół Odzieżowych Stylizacji i Usług w Radomiu. I Wicemisterem został Kacper Kozicki z LO w Szydłowcu. Tytuł II Wicemistera przypadł natomiast Dawidowi Świstakowi z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Solcu nad Wisłą.

- Wiążę swoje plany z fotografią i myślę o studiach fotograficznych - powiedział zwycięzca, Jakub Pluta. Pozostali wyróżnieni wśród swoich zainteresowań wymienili piłkę nożną i ... numizmatykę.

WYNIKI GŁOSOWANIA W POWIATACH:
- Miss Studniówek 2019
- Mister Studniówek 2019

Zwycięzcy poprzednich edycji

Przypomnijmy, że w pierwszej edycji konkursu Miss Studniówki 2011 roku wygrała Magdalena Szymczak, w drugiej - w 2012 roku Aleksandra Szczęsna, a w trzeciej - w 2013 roku Milena Dolega, - w czwartej 2014 roku Paulina Woźniak, w 2015 roku Magdalena Pasik, w 2016 roku Barbara Dobrzańska, w 2017 roku Anna Matulaniec, w 2018 Andżelika Janowska

Kategorię Mister Studniówki mamy nieco krócej, bo od 2013 roku. Wtedy zwycięzcą okazał się Ernest Grunek z Białobrzegów. W 2014 roku został nim Dominik Kwiatkowski z Radomia. W 2015 roku misterem został Dawid Szczepiński z Radomia, w roku 2016 Dawid Radka także z Radomia, w 2017 roku Łukasz Ofiara, w 2018 Mateusz Nowak

Fundatorami nagród dla finalistów Miss i Mister Studniówek 2019 są Shintai Day Spa, Klinika Piękna, Salon Fryzjerski Fashion, Instytut Urody Hair&Body, Helios S.A., Smart Relaks SPA, Lodomania, Kwiaciarnia "Pod Katedrą", Salon DeVu Diana Walkiewicz oraz Echo Dnia Radom.

ZOBACZ TAKŻE:
- Anna Wyrozumska, Miss Studniówki 2019 w powiecie grójeckim. Pasjonuje się strzelectwem sportowym

- Natalia Kuźnia została Miss Studniówek 2019 w powiecie kozienickim

- Anita Sobieraj to Miss Studniówek 2019 w powiecie szydłowieckim. To 19-latka z wielkimi ambicjami i marzeniami na przyszłość

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA [email protected] lub Facebook.

Masters i De De Negra w Explosion. Zobacz zdjęcia z soboty!

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zobacz też: Ścięcie Śmierci w Jedlińsku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Radomskie