Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom przegrała z BKS Bostik Bielsko-Biała. Zapis relacji na żywo

Amelia Sumara
Mecz Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom z BKS Bostik Bielsko-Biała.
W poniedziałek, 6 marca o godzinie 17:30, siatkarki Radomki rozegrały spotkanie w ramach 18. kolejki Tauron Ligi w hali Radomskiego Centrum Sportu. Rywalem siatkarek z Radomia była obecnie czwarta drużyna w tabeli - BKS Bostik Bielsko-Biała.

Mecz Moya Radomka Radom - BKS Bostik Bielsko-Biała

W poniedziałek, 6 marca o godzinie 17:30, siatkarki Moya Radomka Radom rozefrały spotkanie z BKS Bostik Bielsko-Biała w hali Radomskiego Centrum Sportu w ramach 18. kolejki Tauron Ligi. Drużyna z Radomia plasuje się obecnie na 9 pozycji w tabeli, natomiast siatkarki z Bielska-Białej są na 4 miejscu.

• Strasz

Moya Radomka Radom - BKS Bostik Bielsko-Biała 0:3 - (24-26), (22-25), (23-25)

Set I (24-26)

Mecz rozpoczął się zagrywką siatkarek z Bielska-Białej, ale pierwszy punkt zdobyła drużyna z Radomia. Drużyny szły łeb w łeb zdobywając punkt za punktem. Radomka prowadziła aż 10 punktami! Bostik Bielsko-Biała dołożyła wszelkich starań i zmniejszyła przewagę drużyny z Radomia do 3 punktów. Bks Bostik wyszedł na prowadzenie. Pierwszy set zakończył się wynikiem 26 - 24 dla drużyny z Bielska-Białej.

Set II (22-25)

Drugi set rozpoczął się kilka minut po godzinie 18. Pierwszy punkt zdobyły siatkarki z Bielska-Białej. Radomka utrzymywała 2-punktowe prowadzenie. Remis. Drugi set zakończył się wynikiem 25 - 22 dla drużyny z Bielska Białej.

Set III (23-25)

Trzeci set rozpoczął się chwilę przed godziną 19, punktem dla drużyny Bks Bostik Bielsko-Biała. Drużyna z Bielska stale prowadziła od początku spotkania. Trzeci set zakończył się wynikiem 25 - 23 dla drużyny z Bielska-Białej.