Mroźne sparingi. Porażka Orła Wierzbica, zwycięstwa Wulkana Zakrzew i Polonii Iłża (galeria zdjęć z meczu Orła)

/W.Ł./
Bartosz Zawadzki (z prawej) strzelił jedynego gola dla Orła w meczu z Siarką Tarnobrzeg. Grzegorz Lipiec
3:1 przegrali piłkarze Orła Wierzbica w meczu kontrolnym z Siarką w Tarnobrzegu. Grały też inne nasze zespoły. Oto wyniki. Wszystkie spotkania odbywały się przy dużym mrozie, około 10 stopni i na boiskach pokrytych śniegiem.

Siarka Tarnobrzeg - Orzeł Wierzbica 3:1 (1:1), Zawadzki dla Orła.

Polonia Iłża - Proch Pionki 3:0 (2:0), Stępniewski 2, Ziółek.
Polonia: Kalus (46 Molęda) - Wachowicz, Senator, Lewandowski, Ziółek, Sz. Stolarek, Stępniewski, Rysiewski, Cheda, Kacprzak, Kopciał oraz Markowski, Gut, Kaczmarczyk.
Proch: Staniszewski (46 Modelski) - Michalski, Molga, Czubaj, Gębczyk, Jurczak, Kisiel, Cichawa, Grymuła, Sałek, Bolek oraz Kołodziejczyk, Orłowski, Cybulski, Szczepański, Hajduk.

Wulkan Windoor Zakrzew - Sokół Przytyk 3:0 (0:0), Sobkowiak, Wierzba, Oziewicz.
Wulkan Windoor: Kuczera (46 Jastrzębski) - M. Stolarek, Janakowski, Mortka, Boryczka, Cierzuch, Blank, Bielawski, Krajewski, Kocon, Turczyk oraz Kociński, Molga, Sobkowiak, Majewski, Oziewicz, Wierzba.

Mazowsze Grójec - Woy Bukowiec Opoczyński 1:4 (0:1), Boroń dla Mazowsza.
Mazowsze, I połowa: Czerwiński - Białecki, Karls, Milewski, Lepa, Gaik, M. Nojek, Kuklewski, Romański, Sobczak, Jaworski.
Mazowsze, II połowa: Strzyga - Kulej, Dębiński, D. Nojek, Wadas, Baranowski, Jaskólski, Kalinowski, Boroń, Ucinek, Grodzki.

KS Warka - Ceramika Opoczno 1:0 (0:0), Filipek 85.
Warka: Mogielski (46 Wesołowski) - Oleksiak, Zieliński, Komosa, Jończyk, Bąkowski, Gromadzki, Woźniak, Kościanek, Łyżwa, Jałocha oraz Jędrzejewski, Filipek, Bawor, Krawczyk, Szewczyk, Wroniewicz.

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym".