Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

W kwietniu 2021, w 81. minucie śląskich derbów kibole Piasta Gliwice zeszli ze swojego sektora i zaczęli wyłamywać ogrodzenie dzielące ich od murawy. Gdy przęsło płotu padło kilku wybiegło na boisko w kierunku sektora gości. Pogoń porządkowych była nieskuteczna, w kierunku zadymiarzy ruszył nawet trener Waldemar Fornalik.

Po ataku kiboli zespołu gospodarzy mecz został przerwany. W tym momencie gliwiczanie prowadzili 1:0 i od zwycięstwa dzieliło ich około dziesięciu minut. Miejscowi fani w ten sposób zareagowali na palenie flag Piasta w sektorze kibiców Górnika.

Interweniowała policja na koniach, padły strzały z broni gładkolufowej. Po 38 minutach przerwy delegat PZPN Andrzej Ryng podjął decyzję o zakończeniu meczu.

Największe kibolskie skandale ostatnich lat. Lechia dołącza do sporego grona [ZDJĘCIA]

Piast Gliwice

DJ Akun rozgrzeje parkiet w Lux Clubie w Brzozowej

Sukces Orkiestry Dętej z Sienna, muzycy zdobyli trzy medale konkursu w Gryficach