Nice Sport 2, klasa B, grupa 1: Jastrząb zagrał dla chorego kolegi. W Borkowicach mecz na szczycie!

SzS, MK
Piłkarze KS Jastrząb zagrali dla swojego kolegi
Piłkarze KS Jastrząb zagrali dla swojego kolegi archiwum klubu
W Nice Sport 2 klasie B, w grupie 1 doszło do meczu dwóch najsłabszych ekip. Zajezierze pokonało Postęp i tym samym zespół WKS opuścił ostatnie miejsce w tabeli. W najciekawszym pojedynku dwóch niepokonanych dotąd ekip, Legion Suskowola wygrał na wyjedzie z Ruszcovią Borkowice. Legion już do przerwy prowadził 3:1. Gospodarze całą drugą połowę gonili wynik, ale jedynie zmniejszyli rozmiary porażki. Czołową dwójkę goni duet z Chotczy i Stanisławic. Liga jest długa i wile się może wydarzyć.

9. kolejka.

KS Jastrząb - LZS Zalesice 3:1,
Piłkarze KS Jastrząb przed meczem z LZS Zalesice, wyszli na rozgrzewkę w okazjonalnych koszulkach poświęconych Dawidowi Zielonce. Przed tygodniem został uderzony przez bramkarza Wisły Solec tak nieszczęśliwie w nerkę, że lekarze podjęli decyzję o usunięciu jej. Zielonka przebywa na obserwacji w radomskim szpitalu. Piłkarze KS Jastrząb przegrywali do przerwy 0:1, ale ostatecznie wygrali 3:1 po dwóch golach Piotra Drosia i jednego Piotra Wątłego

Krępianka Rzeczniów - KS Maków 2:3, Skorża D., Banaszkiewicz, Mazurkiewicz dla Makowa
To już czwarty mecz bez porażki zespołu z Makowa!

WKS Zajezierze - Postęp Łaziska 4:1,

Ruszcovia - Legion Suskowola 2:3,