Nie tak miało być. Klapa z udziałem Rosy

/SzS/
Pierwszoligowi koszykarze Rosy Radom przegrali wyjazdowy mecz z AZS Kutno 58:76. Momentami gra radomskiego zespołu wyglądała jak totalna klapa.

AZS WSGK Kutno - Rosa Radom 76:58 (23:21, 13:10, 22:5, 18:22)

Kutno: Perka 18 (2), Małecki 17, Marciniak 15 (1), Bręk 9 (2), Bacik 8, Deja 4, Grzesiński 3 (1), Linowski 2, Rydlewski 0, Jakóbczyk 0, Balcerzak 0.

Rosa: Donigiewicz 15 (1), Zalewski 9 (2), Kardaś 9 (1), Kosiński 9, Wiekiera 5 (1), Nikiel 4, Radke 3, Cetnar 2, Pisarczyk 2, Podkowiński 0.

Na wyjazdach, w dodatku z nowicjuszami ligi, zawsze gra się ciężko. Możnaby nawet wybaczyć i zrozumieć porażkę, ale po tym co zespół pokazał w trzeciej kwarcie, należy sobie zadać pytanie: co dzieje się z zespołem, który od począrtku rozgrywek zapowiada walkę o awans.

Radomianie po przerwie w trzeciej kwarcie zdobyli tylko pięć punktów, co dotąd im się nie zdarzało. Spośród 10 dotychczasowych spotkań Rosa przegrała połowę. Tego nikt się nie spodziewał.

Szerzej o meczu, opinie, statystyki w poniedziałkowym "Echu Dnia"