Nie udało się! Jadar Radom pozostaje w I lidze

/wg/
Walka o PlusLigę zakończyła się dla Radomian niepowodzeniem.

Rywalizacja w barażach toczona była do trzech zwycięstw. Po trzech spotkaniach Fart prowadził 2:1. Dziś był pojedynek kluczowy, bowiem wygrana Kielczan dawała im utrzymanie. I tak się niestety stało.

Radomianie zdołali wygrać tylko jednego seta. W pierwszym, Fart gładko ograł ekipę Dominika Kwapisiewicza 18:25. W drugiej - Jadar Radom powalczył i zdołał zwyciężyć 25:21. To jednak wszystko na co było stać dzisiaj drużynę z Radomia. W kolejnych setach lepszy okazał się zespół Fartu Kielce i to on zagra w PlusLidze w kolejnym sezonie

Jadar Radom - Fart Kielce 1:3 (18:25, 25:21, 24:26, 18:25)

Fart: Dobrowolski, Jungiewicz, Kapfer, Łuka, Szczerbaniuk, Kamiński - Swaczyna (libero)
Jadar: Kruk, Mikołajczak, Wołosz, Radomski, Gaca, Terlecki - Stańczak (libero)