Daniel Ciupiński (z lewej) cieszył się po zdobyciu drugiego gola.
Daniel Ciupiński (z lewej) cieszył się po zdobyciu drugiego gola. S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom po raz drugi gospodarzem w Kozienicach.

Broń Radom - Narew Ostrołęka 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Sałek 39, 2:0 Ciupiński 77, 2:1 Olesiński 85.

Broń: Młodziński - Zieliński, Kośmicki, Kupiec, Ubożak (89 Jarząbek) - Cichoń, Sałek, Czarnecki, Chudziński - Ciupiński, Jamróz
Narew: Łyziński - Ostaszewski, Kamiński, Zalewski, Pragacz - Lelujka (78 Parszewski), Strzeżysz (80 Pyskło), Marczak, Wilczewski (62 Skorupka) - Truszkowski, Olesiński

Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Broni, ale cieszą przede wszystkim punkty. Po porażce 1:5 i przed derbowym pojedynkiem z Radomiakiem Radom, zespół z Plant chciał przede wszystkim zainkasować komplet punktów.

Do strzelenia pierwszego gola, Broń grała przeciętnie i nie potrafiła stworzyć sobie ani jednej groźnej sytuacji. Dopiero w 39 minuty Damian Sałek strzelił po ziemi z 20 metrów. Od tego momentu radomianie grali znacznie lepiej i już chwile później kolejne sytuacje podbramkowe mieli Daniel Ciupiński i Damian Czarnecki.

Po przerwie Bron grała znacznie lepiej i była stroną przeważającą. Drugi gol padł po indywidualnej akcji Daniela Ciupińskiego, który ograł dwóch defensorów gości, położył na ziemię bramkarza gości i trafił w długo róg.

Końcowe minuty były dość nerwowe. W 85 minucie w zamieszaniu podbramkowym, Przemysław Olesiński zdobył gola dla gości. Chwilę później drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę zobaczył Łukasz Ubożak. W 92 minucie świetną okazję do gości miał ponownie Olesiński, ale świetnie w bramce Broni grał Paweł Młodziński.

Wypowiedzi trenerów, piłkarzy, oraz statystyki z meczu w poniedziałkowym "Echu Sportowym"