Niektórzy już ją skreślali. Weronika Domagała z medalem mistrzostw Polski

/SzS/
Weronika Domagała powróciła na korty i wywalczyła medal mistrzostw Polski. Zawodniczka pokazała charakter archiwum
W Bydgoszczy odbyły się tenisowe mistrzostwa Polski seniorek. Weronika Domagała występ w nich zakończyła sukcesem. W deblu, grając w parze z Oliwią Szymczuch (Sport Klub Kryspinów) wywalczyła brązowy medal.

Jeszcze nie tak dawno mało kto wierzył, że po groźnej kontuzji stopy i po operacji Weronika Domagała wróci na kort i będzie odnosić sukcesy. 25-letnia zawodniczka wierzyła od początku, że gdy dojdzie do zdrowia, to będzie bić się o medale. Pojechała do Bydgoszczy i osiągnęła sukces.
W ćwierćfinale duet radomsko-krakowski pokonał parę Elżbieta Iwaniuk (AZS Poznań)/Patrycja Polańska (Sport Klub Kryspinów) 6:1, 6:3. W meczu o finał lepszy okazał się duet Olga Brózda / Anastasiya Shoshsyna (Angelique Kerber Puszczykowo), który zwyciężył 6:1, 6:0. Duet z Puszczykowa to późniejszy złoty medalista turnieju.
W singlu Domagała miała pecha, gdyż już w pierwszej rundzie trafiła na aktualną mistrzynię Polski, Magdalenę Fręch (Kobierski Łódź). Swój mecz przegrała 4:6, 1:6, ale łatwo się nie poddała, walczyła bardzo dzielnie, a zwłaszcza pierwszy set miał bardzo wyrównany przebieg. Natomiast Magdalena Fręch nie zawiodła i ponownie zdobyła mistrzostwo kraju.