Niemoc Leclerc Radomki Radom trwa. Porażka w Tomaszowie Lubelskim

Michał Nowak
MKS Leclerc Radomka wciąż bez wygranego seta w drugiej lidze.
MKS Leclerc Radomka wciąż bez wygranego seta w drugiej lidze. Szymon Wykrota
Wciąż bez zwycięstwa, ani nawet bez wygranego seta są siatkarki MKSLeclerc Radomski Radom w rozgrywkach grupy piątej drugiej ligi. Tym razem radomianki poległy w Tomaszowie Lubelskim.

Bilans podopiecznych trenera Krzysztofa Kubika po pięciu kolejkach nie wygląda imponująco. Radomianki wszystkie swoje mecze przegrały w stosunku 0:3.

W miniony weekend MKS Leclerc Radomka wybrała się do Tomaszowa Lubelskiego na pojedynek z tamtejszą Tomasovią. Mecz, podobnie jak cztery poprzednie, nie ułożył się po myśli zespołu z Radomia. Radomka przegrała gładko dwa pierwsze sety, do 12 i 14 i postawiła się rywalkom jedynie w czwartej odsłonie, przegranej do 23.

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - MKS Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:12, 25:14, 25:23)