Zwolenianka Zwoleń - Proch Pionki 0:1 (0:1),
0:1 Szczepański 20.
Zwolenianka: D. Kołodziejczyk - Kopeć, Wójcik, Rogala (79 Pyrka), Serodziński, Kowalkowski, Jędra (72 Stypiński), Tęcza (53 Oleksik), Molendowski, Kubica, Karasiński (60 Królicki).
Proch: Staniszewski - T. Kołodziejczyk, M. Molga, Klimowicz, Gębczyk, K.Molga (84 Kisiel), Michalski, Trojanowski, Kołodziej (72 Jurczak), Bolek (81 Skalski), Szczepański (74 Sałek).
Oronka Orońsko - Skaryszewianka Skaryszew 1:2 (0:1).
0:1 samobójcza 6, 1:1 D. Faliński 66 z karnego, 1:2 J. Kogut 90.
Oronka: Różycki - P. Czarnecki, Gumulak, Chmielewski, Bączek (65 Stopa), D. Faliński, Suligowski, Olejarz (30 Koptas), Zepchło (70 Grzyb), Kowalczyk (46 Zawadzki), Jankowski.
Skaryszewianka: P. Wójcik - Czapczyński, Gogacz, Aleksandruk, Soboń, Stefanski (50 Żurowski), Sowa, Grygiel, Lawrenc (80 A. Wójcik), P. Kocon (90 Zakrzewski), M. Kogut (60 J. Kogut).
Pilica Nowe Miasto - Oskar Przysucha 1:4 (0:3).
0:1 Obuch 11, 0:2 M. Gil 28, 0:3 Krzyżanowski 31, 1:3 M. Rzepkowski 54, 1:4 J. Sapieja 71.
Oskar: Przepiórka - D. Siwek, Płuciennik, Moskwa, Bińkowski, Maciejczak (81 Kszczotek), Obuch (65 P. Gil), K. Siwek, Najdzik, M. Gil, Krzyżanowski (61 J. Sapieja).
Gracja Tczów - Iłżanka Kazanów 0:2 (0:1)
0:1 Dębski 25, 0:2 Dębski 75.
Iłżanka: Wurman - K. Dypa, D. Dypa (75 P. Owczarek), Oleksik, Rutkowski, Mroczek (79 Korczak), Chmielewski (82 Bednarek), Ćwiklak, Tkaczyk, Kubryn (85 Kosowski), Dębski.
Jodła Jedlnia Letnisko - KS Warka 0:0.
Jodła: Wojciechowski - Szmit, Kundys, Oczkowski, Osiński, Rysiewski, G. Lipka, Piotrowski (64 Marlecki), Gromski, Cierzuch (18 Kiraga, 81 S. Lipka), Marchewka (57 Górski),
Warka: Sładkowski - Komosa, Bogacki, Nowak (51 Filipek), Grzywna, Doliński, Gromadzki, Oleksiak, Szewczyk (73 Arak), Kościanek, Jałocha (60 Bąkowski).
Sokół Przytyk - Plon Garbatka 2:1 (1:0).
1:0 Kroczak 12, 1:1 D. Pietrzyk 56, 2:1 Skałbania 66
Sokół: Szymczak - Żak, Jaworski, Tarka, Jurek, Lament, Lewiński, Grzybowski (57 Starzyński), Janiszewski (82 Panek), Skałbania, Kroczak.
Ruszcovia Borkowice - Legion Głowaczów 2:2 (2:0),
1:0 H. Konopka 15, 2:0 Biela 35, 2:1 Ł. Krupa 70 z karnego, 2:2 Jończyk 75.
Ruszcovia: Skuza - Włodarczyk (84 Krupa), Ludew, Szcześniak, Sikorski, Papis, Biela, Raczyński, Ślęzak, H. Konopka (85 Jackowski), Wesołowski (78 Banasik).
Legion: Krynicki - Pawlonka, A. Krupa (6 Osiński), Ł. Krupa, W. Czubaj, Łukowski, Banach, Wolski, D. Konopka, Jończyk, Senator.
Zawisza Sienno - Powiślanka Lipsko 4:2 (0:1)
0:1 Jankowski 21, 1:1 T. Wójcik 49 z karnego, 1:2 Skorupa 51, 2:2 S. Klaus 60, 3:2 T. Wójcik 76, 4:2 Młynek 86
Zawisza: Pisarek - Dudek, Kamiński, Tusiński, G. Wójcik, Bajor, M. Wójcik (46 T. Wójcik), Kubiak (46 Młynek), Mroczkowski (85 Czaja), S. Klaus (81 Wajs), M. Klaus.
Szersze relacje w poniedziałkowym "Echu Dnia"
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?